עד טיפת המאמץ האחרונה: הקבוצה ממשיכה בהכנות לקראת מ.ס אשדוד

חנן ממן
26 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים ערכו אימון חזק במיוחד עם הפנים למשחק הליגה האחרון של העונה הסדירה. גארסיה ואיינבינדר התאמנו חלקית
כותב: מערכת האתר

באפיסת כוחות. ככה ניתן לתאר את המצב בו סיימו שחקני בית״ר "מילניום" ירושלים את האימון שעברו הבוקר. אימון בו דרש מהם מאמן הקבוצה, רוני לוי, לעבוד ולתפקד בקצב גבוה במיוחד ולא להשאיר דבר על מגרש האימונים. לוי גם הבהיר שזו רמת המאמץ והאינטנסיביות שאותה הוא מצפה לראות מהשחקנים גם במשחקים.

פרדי פלומייןומה היה באימון אתם שואלים? תרגיל אחר תרגיל בו נדרשו השחקנים לפרוץ את קווי ההגנה של היריבה במהירות האפשרית. כך שוב ושוב, בסיטואציות שונות. כל פעם עם הערה נוספת מצד צוות המאמנים ודגשים לכולם, משחקני ההגנה עד לחלוצים. מי שבלטו לטובה היו ליוואי גארסיה שמתאושש מפציעה וחזר להתאמן עם הקבוצה בימים האחרונים ועלי מוחמד שהבקיע שער יפהפה לקראת הסיום עם השתחררות יפה ובעיטה מרחוק לפינה (הוא גם קינח עם ריקוד קטן).

https://vimeo.com/393897413

 

ביום ראשון הקרוב (01.03, 20:00), נארח את מ.ס אשדוד באצטדיון טרנר בבאר שבע (בעקבות עונש רדיוס שספגה הקבוצה). מכירת הכרטיסים למשחק כבר בעיצומה. מחירם של הכרטיסים אחיד ויעמוד על 60 ש״ח. אוהדי הקבוצה יישבו ביציעים המערבי, המזרחי והצפוני. לא תפתח מכירה ליציע המזרחי בטרנר ששמור למנויי הקבוצה בלבד.

לרכישה ופרטים נוספים לחצו כאן.

שלום אדרי
חג פורים מתקרב בצעדי ענק וברור לנו שחיכיתם לרגע שבו תצא התחפושת הרשמית שלנו לכבוד החג. אז הנה זה קורה – יש לכם הזדמנות לקנות חליפת משחק צהובה של בית"ר ולהתחפש לכוכב בית"רי ליום אחד.

התחפושת כוללת חליפת משחק בצבע צהוב (ללא הדפסה, מידות ילדים בלבד) ב-144 ש"ח לחברי בית"ריסט, 180 ש"ח מחיר רגיל. ניתן להוסיף לחליפה גרביים ב-28 ש"ח לבית"ריסט (35 ש"ח מחיר רגיל), סרט קפטן ב-28 ש"ח לבית"ריסט (35 ש"ח מחיר רגיל). בנוסף, ניתן להוסיף הדפסה כמו חולצת שחקן במחיר של 40 ש"ח לבית"ריסט (50 ש"ח מחיר רגיל).

אז למה אתם מחכים? הזמינו עכשיו תחפושת בית"רית לילד ותחגגו פורים בצהוב שחור.