צובעים את טרנר בצהוב: מכירת הכרטיסים למשחק מול מ.ס אשדוד בעיצומה

אוהדי בית״ר
27 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה תערוך את משחקה האחרון לפני הפלייאוף העליון בבאר שבע. וגם - מיני מנוי משתלם לפלייאוף וכרטיסים למשחק הגביע. כל הפרטים החשובים בפנים
כותב: מערכת האתר

החבורה הצהובה שלנו בדרכה לפלייאוף העליון אבל רגע שהוא מתחיל נותרה לנו עוד משימה אחת אחרונה – משחק רדיוס, באצטדיון טוטו טרנר בבאר שבע, שבו נארח את מ.ס אשדוד (יום ראשון, 01.03, 20:00).

אחרי שנבחר האצטדיון שיארח את המשחק, מכירת הכרטיסים למשחק כבר בעיצומה. אוהדי בית״ר יישבו ביציעים המערבי, המזרחי והצפוני. לא תפתח מכירה ליציע המזרחי (ששמור לבעלי מנוי). כל היציעים מחכים לכם ב-60 ש"ח (המחיר לא כולל עמלות משרד כרטיסים). כל אוהד שרכש חבילת טריפל – כרטיסו יכובד (נכנסים עם הכרטיס אותו קיבלתם בתיבת המייל ליציע המתאים בטרנר).

https://vimeo.com/394206817

זה הסדר בו יישבו אוהדי השערים השונים:
טדי, מזרחי, שערים 18-21 -> טרנר, מזרחי, שערים 5-8
טדי, מערבי, שערים 5-6 + 8-9 -> טרנר, מערבי, 1-2
טדי, צפון מערבי, שערים 11-12 -> צפוני, שערים 9-10
טדי, תא כבוד -> טרנר, תא כבוד

*המקומות אינם מסומנים בטרנר ולכן לא תהיה הושבה

לרכישה לחץ כאן

סידורי כניסות לבעלי מנויים וטריפל

בעלי מנוי עונתי – נכנסים עם המנוי שנמצא ברשותם.
רוכשי טריפל – נכנסים עם הכרטיס אותו קיבלו במועד הרכישה.
רוכשי כרטיסים – הדפסה ביתית, כניסה עם הנייד, קופות לאן בהתאם לשעות הפעילות.

שימו לב: ניתן יהיה להיכנס ליציע עם עותק מודפס או דרך הטלפון הנייד. לא יהיה ניתן לאסוף כרטיסים בקופות האצטדיון ביום המשחק.

נכים המתניידים בכיסא גלגלים. יש לשלוח מייל: [email protected]

מפת אצטדיון טרנר
התקופה הכי חשובה של העונה כבר פה ואתם תהיו איתנו לאורך כל הדרך עם מנוי במחיר מיוחד, וכמו תמיד גם עם הנחה לבית״ריסטים. מחיר המנוי ל-5 המשחקים האחרונים של העונה יעמוד על 299 ש״ח לבית״ריסטים ו-330 ש״ח מחיר רגיל (לפני עמלות משרד הכרטיסים). המכירה הינה עד יום רביעי הבא בלבד (04.03.20 כולל). המנוי העונתי תקף גם למשחקי הפלייאוף. מנוי הפלייאוף יימכר עבור היציעים המערבי, המזרחי והצפון מערבי.

לרכישה לחצו כאן.

מנוי פלייאוף
המטרה הבאה שלנו בגביע היא חצי הגמר ובשבילה נצטרך לעבור את מוליכת הליגה הלאומית – מכבי פ״ת. מחיר כרטיס יעמוד על 60 ש"ח (לפני עמלת כרטיסים) כשאוהדי בית"ר ישבו ביציע המזרחי עליון ותחתון (לא מסומן). כרטיס לתא כסף יעמוד על 150 ש"ח ותא כבוד על 300 ש"ח (לפני עמלת כרטיסים).

לרכישת כרטיס לחצו כאן