לאחר משחק אימון פנימי קשוח: שער ניצחון לגרסיה

4 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקצב עולה, הדרישות בהתאם - והשערים באימון - ללקק את האצבעות. ממשיכים בהכנות לקראת פתיחת העונה, ארבעה ימים לפני המשחק בבלומפילד
כותב: מערכת האתר

בית"ר ירושלים ערכה הערב (שלישי) משחק אימון פנימי במגרש האימונים בבית וגן, בקצב גבוה מאוד, יחסית אפילו לאימון רגיל. מאמן הקבוצה, רוני לוי, חזר אלינו לאחר שישב שיבעה בעקבות מות אביו, ואת הרעב שלו ניתן היה לראות מהרגע הראשון. לאחר חימום קצר, לוי חילק את הקבוצה, ועירבב בין ההרכבים על מנת ליצור איזון במשחקון.

הכתומים, בהנהגתו של עידן ורד, לעומת הצהובים, שבשורותיהם שיחק לראשונה גליאופליו האסלביינק, נלחמו חזק מאוד על כל כדור, ולא פעם המשחק נעצר לטיפול בשחקנים שנפגעו במהלך תיקולים. האסלביינק, אשר שיחק מחצית אחת בלבד כיוון שעדיין נכנס לכושר (כמו גם אורן ביטון), כבש את השער הראשון במשחק לאחר פס נהדר שקיבל מגרסיה.

הכתומים התעוררו והחלו להחזיק בכדור, כשאלירן עטר קיבל כדור מדוד מעידן ורד, ומול נתנאל דלויה כבש את שער השיוויון. גרסיה, שנראה חד, פתח מבערים בתחילת החצי השני והעלה את קבוצתו ליתרון, כשמנגד מהלך נהדר של שלומי אזולאי (שנראה נהדר באימון), עלי מוחמד ואלירן עטר הסתיים בשיוויון. רגע לפני שלוי סיים את משחק האימון, גרסיה כבש גם את השני שלו והעניק לקבוצתו את הניצחון.

המשחק התנהל כמעט ללא שריקות לעצירה מצד המאמנים, שדרשו מהשחקנים קצב ולהמשיך לשחק גם אם מישהו נפגע. המאמן רוני לוי עצר מספר פעמים את המשחקון, והסביר "בעדינות" לשחקנים את הדרישות שלו, ודרש מהם לתקן. מחר אמורה הקבוצה לקבל יום חופש, בכפוף להחלטת הצוות המקצועי, לאחר שהתאמנה במהלך כל השבוע. לאחר מכן תחזור להתאמן, כשביום שבת מצפה לנו המשחק הראשון של העונה נגד בני יהודה בבלומפילד (שריקת הפתיחה ב-20:15).