רשמית: טל בן חיים וגליאופיליו האסלביינק חתמו במועדון

4 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבלם הבלתי נגמר ישלים עונה שלישית במועדון, בעוד שהחלוץ הצעיר חתם לשלוש שנים ונכנס כבר לעניינים ואף שותף במשחק האימון היום
כותב: מערכת האתר

זה אמנם היה באוויר וסוכם, אבל הערב זה הפך להיות רשמי. גליאופיליו האסלביינק וטל בן חיים חתמו הערב על החוזים שלהם ויהיו חלק מהסגל של בית"ר ירושלים בעונה הנוכחית. בן חיים, בן ה-38, חתם בקבוצה לעונה נוספת, ובכך ישלים שלוש עונות בשורות המועדון, בן חיים ימשיך להיות אחד משחקני ההגנה שיעמדו לרשותו של המאמן רוני לוי במהלך העונה הארוכה והמאתגרת שלפנינו.

גליאופיליו האסלביינק הגיע נרגש למשרדי הקבוצה היום וחתם על החוזה שלו לשלוש השנים הקרובות. האסלביינק קיבל ממאיר הרוש שלנו את המספר 29 בינתיים והחל באימונים על מנת להיכנס לכושר משחק. גליאופיליו נראה בכושר טוב, ואף שותף במשחק האימון שנערך הערב. השניים מצטרפים לחתימה הרשמית של אורן ביטון אמש. מקס גרצ'קין צפוי לעבור בהשאלה לאוקראינה לאחר שיסכם את תנאיו. מי שעוד חזר היום לאימונים הוא מאמן הקבוצה, רוני לוי, שקם מהשיבעה על אביו הבוקר וכבר הגיע על מנת להדריך את השחקנים.

הערב נערך משחק אימון בו השתתפו שלושת השחקנים החדשים. לסיקור המשחק והאימון היכנסו לכאן. מגן הקבוצה בעונה האחרונה, יקיר ארצי, חתם היום בעירוני רמת השרון מהליגה הלאומית. תודה יקיר!