יאללה לטדי: הקבוצה סיכמה את ההכנות לק״ש. בואו לעודד!

שחקני הקבוצה באימון כושר
3 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אימון מעט שונה מהרגיל התנהל הבוקר בבית וגן לעיניהם של עשרות צופים בבית וגן. הקבוצה ערכה אימון מסכם לקראת המשחק במוצאי שבת. עלי מוחמד: "התחושה במועדון במילה אחת – מדהים"
כותב: מערכת האתר

איינבינדר בועט לרוטמן, רוטמן נוגח לפלומיין, פלומיין תופס בידיים וקופץ לתוך השער של ניצן. כן, גם זה קרה באימון של הקבוצה הבוקר, אבל עוד מעט נחזור לזה. בינתיים נספר שהיום (שישי) ערכה בית״ר "מילניום" ירושלים אימון בוקר נוסף וגם אחרון בדרך למשחק הקרוב בטדי (מוצ״ש, 19:50) נגד הפועל קרית שמונה.

ומה קרה באימון עצמו? טוב ששאלתם. לשחקנים שהגיעו הבוקר למתחם בית וגן חיכו כמה עשרות צופים שהחליטו להגיע ולעודד את השחקנים. אחרי ארוחת הבוקר, החלו השחקנים באימון.. קצת שונה מהרגיל. זה התחיל בתרגילי גיבוש קבוצתיים שבהם השחקנים התחרו אחד בשני ועבר למשחק פוטובול עם שערי כדורגל (כמו שציינו בפתיחה). לא נספר לכם מי ניצח אבל סידרנו לכם הצצה קטנה בסטורי שלנו (אם אתם עדיין לא עוקבים באינסטגרם).

שי קונסטנטין

משם האימון חזר לשגרה. בתרגול טקטי הרחב השתתף רוב סגל השחקנים, כאשר הצופים ביציעים יכלו לראות לא מעט עצירות, הדרכות והדגמות חשובות מצידו של רוני לוי. לאחר מכן התפצלו השחקנים – חלקם בחנו את ניצן, דלויה וששון בבעיטות מרחוק. אחרים כדוגמת הקפטן שלנו, עידן ורד, עבדו עם מאמן הכושר טלמו דה אנדרס בצידי המגרש.

רוני לוי

אנו מזכירים שעדיין ניתן לרכוש כרטיס למשחק החשוב של הקבוצה מול קרית שמונה, במה שיהווה את המבחן האחרון לפני המפגש מול מוליכת הטבלה, מכבי ת״א. מחיר כרטיס ליציע המערבי יעמוד על 70 ש"ח רגיל ו-60 ש"ח לחבר מועדון בית"ריסט, ליציע המזרחי כרטיס יעלה 60 ש"ח לכל חברי בית"ריסט, וליציע הצפוני והצפון מערבי המחיר יהיה 60 ש"ח לכרטיס רגיל ו-50 ש"ח לבית"ריסט (לפני עמלת משרד הכרטיסים).

עוד לפני המפגש מול הצפוניים, התראיינו אמש רוני לוי ועלי מוחמד לאתר הרשמי. לוי סיפר על הכושר של הקבוצה והתחושה שמביא טדי מלא באוהדים לשחקנים: "הקבוצה משחקת ומביאה תוצאות טובות, אבל אנחנו חייבים להמשיך ומולנו עומדת קבוצה טובה, בתקופה טובה מאוד יחסית ואנחנו מצפים למשחק קשה מאוד. כולנו יודעים את החשיבות של הקהל בבית"ר ירושלים. אני מקווה שגם במשחק הקרוב הם יגיעו ויתנו לנו את התמיכה שהם נותנים בדרך כלל".

עלי מוחמד סיפר לנו על התחושות האישיות שלו בבית״ר מתחילת העונה והאווירה המיוחדת בחדר ההלבשה: "אני יכול לתאר את התחושה במילה אחת – מדהים. אני מרגיש טוב והאווירה במועדון נהדרת. ‫בחדר ההלבשה? הלוואי והייתם שם כדי לראות כמה כיף שם".

https://vimeo.com/382440680