רוני לוי: "סומך על הצוות שלי על הספסל"

רוני לוי
2 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה, שלא יעמוד על הקווים בשבת, אמר לקראת המשחק: "כולנו יודעים את החשיבות של הקהל בבית"ר ירושלים, הם חלק בלתי נפרד מהקבוצה"
כותב: מערכת האתר

יומיים לפני ההתמודדות מול קרית שמונה בטדי, במסגרת המחזור ה-17 של ליגת "הבורסה לניירות ערך", מאמן הקבוצה , רוני לוי התראיין לאתר הרשמי וענה למספר שאלות לקראת המשחק.

רוני לוי אמר: "אני חושב שבתקופה האחרונה אנחנו נמצאים במומנטום טוב. הקבוצה משחקת ומביאה תוצאות טובות, אבל אנחנו חייבים להמשיך ומולנו עומדת קבוצה טובה, בתקופה טובה מאוד יחסית ואנחנו מצפים למשחק קשה מאוד. אבל יחד עם זאת, בבית שלנו עם הקהל שלנו, אנחנו רוצים להמשיך בניצחונות".

מה ההרגשה שאוהדים ממלאים את טדי?

"כולנו יודעים את החשיבות של הקהל בבית"ר ירושלים, הם חלק בלתי נפרד מהקבוצה. אנחנו רואים את זה במשחקי החוץ. הם נותנים לנו תמיכה ואני מקווה שגם במשחק הקרוב הם יגיעו ויתנו לנו את התמיכה שהם נותנים לנו בדרך כלל".

אתמול התבשרנו שאתה מורחק ממשחק אחד, התגובה שלך לנושא.

"מאוד מאכזב. מבחינתי, אתמול הייתה לי הרגשה קשה מאוד באופן אישי. כעונש על זה שהקבוצה איחרה למגרש המאמן צריך לשלם, אבל יחד עם זאת אני סומך על הצוות שלי, סומך על חיים שאבו שהוא מאמן מנוסה, שיהיה על הספסל ויעביר את כל מה שצריך. אני רגוע מהבחינה הזאת".

https://vimeo.com/382409805

 

אנחנו מזכירים לכם שעדיין ניתן לרכוש  מול קריית שמונה. מחיר כרטיס ליציע המערבי יעמוד על 70 ש"ח רגיל ו-60 ש"ח לחבר מועדון בית"ריסט, ליציע המזרחי כרטיס יעלה 60 ש"ח לכל חברי בית"ריסט, וליציע הצפוני והצפון מערבי המחיר יהיה 60 ש"ח לכרטיס רגיל ו-50 ש"ח לבית"ריסט (לפני עמלת משרד הכרטיסים).