האימון המסכם מאחורינו: מוכנים לחיפה!

גארסיה, רוטמן וקונטה באימון
9 נובמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר "מילניום" ירושלים מגיעה לסמי עופר במומנטום מצוין. כל הפרטים
כותב: מערכת האתר

עם ארבעה ניצחונות רצופים ויחס שערים של 10:0 תעלה מחר בית"ר "מילניום" ירושלים לאחד המשחקים המעניינים של העונה כשתפגוש באצטדיון סמי עופר את אחת היריבות הוותיקות שלה – מכבי חיפה.

החבורה של רוני לוי ערכה הערב, לאחר צאת השבת, את האימון המסכם שלה כשהשחקנים עצמם מודעים לחשיבות המשחק ורוצים לצאת לפגרה עם תוצאה טובה.

המאמן רוני לוי ערך אסיפה בה העביר את הדגשים שלו לקראת ההתמודדות ולאחריה יצאו השחקנים לערוך אימון שלוי עצמו ממשיך לתת דגשים והכוונה לשחקני הסגל.

כל שחקני הסגל כשירים למשחק, פרט לאופיר קריאף, עידן ורד ומיכאל אוחנה. הקבוצה תצא בשעות הבוקר במשותף לבית מלון, שם תשהה עד למשחק. כזכור, גדי קינדה המוצהב לא יהיה בסגל למשחק.

מחר תעלה בית"ר עם סרט על השרוול, לציון ליל הבדולח, עם הכיתוב לעולם לא עוד בארבע שפות, כביטוי לזיכרון התמידי שלנו כעם היהודי. המועדון ממשיך להנציח ולהיות פעיל בחברה הישראלית, כשהפסוק 'ואהבת לרעך כמוך' ממשיך ללוות אותנו במהלך הפעילות שלנו.

מקומות אחרונים להסעות למשחק מטדי ומהמרכז – הסעה מאצטדיון טדי (נקודת האיסוף מול הקופות של הארנה, ותצא מהמתחם בשעה 17:00 (שימו לב, לא נוכל לחכות למאחרים עקב שעת המשחק והדרך). ההסעה השנייה תצא מראשון לציון, בחניון יס פלנט (סמוך לאולמי לאגו). שימו לב, מספר המקומות באוטובוסים מוגבל, לכן הזדרזו להירשם. עלות הנסיעה עומדת על 60 ש"ח בלבד, הלוך וחזור. ללינק הסעה מטדי לסמי עופר או ללינק הסעה מראשל"צ לסמי עופר.

מזכירים לכם שאוהדי בית"ר ירושלים יושבים בשער K, ביציע התחתון בכניסות A41-45 וביציע העליון בכניסות B41-B45. שימו לב, לא יתאפשר מעבר מהיציע העליון לתחתון. הכנסת ציוד עידוד תתאפשר רק ביציע התחתון (41A-45A). פתיחת שערים בשעה 18:15.

כרגיל, גם במשחק הזה יחכו לבית"ריסטים הטבות מיוחדות בדרך למשחק ואחריו, עקבו אחרינו מחר.