חוזרים לדשא: אימון בקצב גבוה, קינדה הרשים

שלום אדרי רץ עם הכדור
5 נובמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקני בית"ר "מילניום" ירושלים חזרו לאחר יומיים חופש שניתן להם, כשהמשחק מול הירוקים מהכרמל באופק. פלומיין התאמן בצד. וגם: מתי קריאף יחזור לאימונים?
כותב: מערכת האתר

לאחר יומיים חופש שקיבלו אחרי הניצחון על כפר סבא, ולקראת המשחק החשוב שיתקיים ביום ראשון, קיימה הבוקר (שלישי) בית"ר "מילניום" ירושלים את האימון הראשון השבוע, כשהמטרה הבאה היא מכבי חיפה בסמי עופר.

הצוות המקצועי ביקש מהשחקנים לשמור על ריכוז ואף להעלות את הקצב. באימון עצמו תורגלו פסים, מסירות מדויקות, שליטה בכדור, כשמי שהרשים היה גדי קינדה שהצליח להקפיץ כדור גם על בובת האימונים בדרך להשלמת התרגיל. לאחר מכן, כשמזג האוויר מזכיר יותר את יוני מאשר את נובמבר, ערכו השחקנים משחקון כשהמאמן רוני לוי לא מוותר לשחקנים על כלום והעיר מספר פעמים על דברים שלא אהב.

גדי קינדה
קינדה בפעולה

איתמר ניצן, ששמר על שער נקי במשחקים האחרונים, התאמן עם שגיא ניסים, שוער קבוצת הנוער, בעוד נתנאל דלויה ורוי ששון לא נכחו באימון. פרדי פלומיין התאמן בצד עם הפיזיותרפיסט נמרוד מאהלר, וערך תרגילי כוח וזריזות לצד עיסויים ועבודה על תנועות רגליים מדויקות. בנוסף, אופיר קריאף ערך אימון ריצה בלבד וצפוי לחזור לאימונים בשבוע הבא. אור זהבי, שנעדר מהמשחק עקב מחלה, חזר לאימונים וערך אימון מלא עם הקבוצה.

איתמר ניצן
איתמר ניצן באימון

מוקדם יותר היום, הגיעו שחקני הקבוצה למרכז הרפואי שערי צדק וערכו בדיקות דם שגרתיות ותקופתיות. לאחר הדקירות הקלות אירח מנכ"ל שערי צדק, פרופ' עופר מרין, את יו"ר בית"ר אלי אוחנה, המנהל המקצועי יוסי בניון, המאמן רוני לוי והשחקנים.

שחקני בית"ר בבית חולים שערי צדק
המפגש בשערי צדק

מזכירים לכם שמי שזכה בהגרלת הכרטיסים לקראת המשחק מול מכבי חיפה וקיבל SMS, יוכל לרכוש כרטיס עד מחר (רביעי) בשעה 18:00. נכנסים לאתר של לאן, מזינים את קוד הקופון (מספר תעודת זהות שהוזן במעמד הרישום, ללא מספרי ה-0 בהתחלה במידה ויש), ורוכשים את הכרטיס. שימו לב, כל קופון משמש לרכישת כרטיס אחד בלבד. את הכרטיסים ניתן לרכוש דרך הלינק הזה.