צהוב זורם אצלם בווריד: השחקנים הגיעו לבדיקות דם

אלי אוחנה עם מנכל בית חולים שערי צדק
5 נובמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר "מילניום" ירושלים הגיעה הבוקר למרכז הרפואי שערי צדק לביצוע בדיקות דם שגרתיות ותקופתיות. פרופ' מרין: "מאחל שיגיעו אלינו רק בבריאות". אלי אוחנה: "מדובר בשני מותגים ירושלמים"
כותב: מערכת האתר

לאחר יומיים של מנוחה ולפני תחילת האימונים לקראת המשחק מול מכבי חיפה, הגיעו הבוקר (שלישי) שחקני בית"ר "מילניום" ירושלים לבית החולים שערי צדק בירושלים, שנמצא חמש דקות הליכה ממתחם האימונים בבית וגן. השחקנים, שעוררו עניין עם כניסתם לבניין, הגיעו אל הצוות הרפואי שהמתין להם וערך עבור כולם בדיקות דם שגרתיות ותקופתיות.

דן איינבינדר בבדיקת דם בבית חולים שערי צדק

לאחר בדיקות הדם אירח מנכ"ל שערי צדק, פרופ' עופר מרין את יו"ר בית"ר אלי אוחנה, המנהל המקצועי יוסי בניון, המאמן רוני לוי והשחקנים, והציג בפניהם את פעילות בית החולים וסיפר על ההוויה הירושלמית לה היה שותף. שחקני הקבוצה העניקו לפרופ' מרין את חולצת הקבוצה וכדור חתומים על ידי כל השחקנים.

שחקני בית"ר בבית חולים שערי צדק

פרופ' מרין אמר: "אנחנו מתעסקים לאורך כל היום עם חולים וכעת יש לנו זכות לראות אנשים בריאים וחזקים. זה רגע יפה בתור ירושלמי. בתור ילד, אני זוכר את המגרש של ימק"א. אני זוכר שהיו יותר צופים על העצים מאשר בטריבונה ואת האהדה הרבה לקבוצה".

"אנו שמחים ומברכים על שיתוף הפעולה עם בית"ר. אנחנו שכנים במשך שנים רבות ומשתפים פעולה לאורך השנים בתחומים רבים ונשמח להרחיב את שיתוף הפעולה ולהעמיד את כל הידע הרפואי והמקצועי הרחב שלנו לטובת בית"ר. אני מאחל לכל השחקנים והצוות המקצועי בריאות רבה ומקווה שתבואו אלינו תמיד רק בבריאות ובעיקר לקומה 9, קומת חדרי הלידה שלנו".

יו"ר בית"ר ירושלים, אלי אוחנה: "בית"ר ירושלים ושערי צדק הם שני מותגים ירושלמים חזקים ולאורך שנים אנו זוכים לשיתוף פעולה הדוק עם שערי צדק. אנו נמשיך לחזק את הקשר בין בית"ר לשערי צדק ולהרחיב את הפעילות המשותפת בתחומים נוספים".