סמ"ר רועי דאוי ז"ל

6 זיכרונות על "סמ"ר רועי דאוי ז"ל"

 1. רועי מלאך טהור שלי 💔, אני לא מצליח לעכל את כל התקופה האחרונה.. הלוואי והיו אומרים לי שהכל זה סיוט …. אני לא מצליח לדמיין את החיים שלי ושל כל המשפחה בלעדייך ובלי השמחת חיים שלך .. אני כל כך אוהב אותך היית הבן אדם עם הלב הכי טוב בעולם . הלב כבר לא יכול לעמוד בכאב הזה . אני בטוח שהמלאכים שומרים עליך למעלה ושאתה מסתכל עליי מלמעלה וגאה .. זה כאילו שהמוח מבין אבל הלב לא רוצה לעכל אתה נתת לי השראה להיות גיבור כמוך . אני זוכר שפעם אחרונה שראיתי אותך ולא יצא לנו להיפגש הרבה כי היית נשוי לצבא .. אתה הבטחת לי שנלך ביחד למשחק של בית"ר .. הבטחת אבל בשמיים החליטו אחרת . ה' רוצה את המלאכים קרובים אליו ובגלל זה אני בטוח שטוב לך למעלה לנצח תהיה אצלי בלב . אנשים אומרים לי שטוב לך למעלה שאתה מסתכל עליי וצוחק אז אני שואל את עצמי למה הלכת לי ככה בלי לומר שלום .. הצמיד שלך תמיד עליי כי שהוא עליי אני מרגיש בטוח שמישהו שומר עליי מלמעלה . אני מחזיק את הצמיד ונזכר בך בעיניים שלך בכמה טוב לב היה לך . שבכל מה שהיית יכול היית הראשון שמתנדב לעזור לא נותרו לי מילים כבר על התקופה האחרונה רק הדמעות נשארו .. אני יזכור אותך תמיד ומבטיח לך שאמשיך את הדרך שלך מלמעלה ..
  " השמיים הם הגבול והדרך דרך ארץ "
  המשפט שהיית חי לפיו אתה לימדת אותי מה זה דרך ארץ . לימדת אותי שגם אם אתה פגוע ממישהו שתקע לך סכין בגב תמיד לסלוח . וזה הצעד הראשון שעשיתי היום בדרך שלך השלמתי אם אחי התאום ועכשיו אני מרגיש כל כך שלם .. אני יודע שאתה רושם לי את הסיפור חיים מלמעלה . אז בבקשה ממך תרשום איזשהו יום שבוא אפגוש אותך שוב..
  אני כל כך אוהב אותך ואתה כל כך חסר לי .. 31.10.23 תאריך שאזכור לעד .
  " מזמור לדוד ה' רועי לא יחסר "
  💜💔

  אוהב אותך מלאך שלי לא אשכח אותך לעולם 💔💔

 2. רועי היקר!!
  אומנם לא הכרתי אותך אישית , אבל לאחר לכתך רק מעצם הסתכלות על תמונותייך מבינים איזה אדם מהממם היית!
  אין ספק שהחיוך שלך כבש כל אחד בדרך שהיית!.. מאמינה שיזכרו אותך דרך הדברים הטובים שעשית!
  הכרתי את הסיפור שלך דרך אורנה היקרה אימא של ניצן אהובתך!.. רק מלראות את התמונות שלכם יחד , אפשר להבין איזה אהבה אמיתית הייתה ביניכם!!
  אין ספק שנגעת בלב כולם לאחר שנהרגת , וחירפת את נפשך למען המדינה!
  תודה לך גיבור ישראל ששמרת עלינו!
  שמור על כולם מלמלעלה!! אתה בהחלט מלאך מיוחד איי שם בשמיים!
  יהי זכרך ברוך לעולם ועד!..✨🫶

 3. רועי מלאך טהור 💔
  אני לא מצליחה לעכל את כל התקופה האחרונה…הלוואי שהיו אומרים לי שכל זה סיוט… היית בן אדם עם לב זהב,שעוזר לחברים שלו ודואג להם.
  אני בטוחה שהמלכים שומרים עליך למעלה.
  אני אזכור אותך תמיד.

  ..

 4. אמנם לא הכרתי אותך, אך את דודיך הכרתי
  רק מהתיאורים והסיפורים עליך אפשר להבין ממש ישר איזו אישיות היית וכמה אתה חסר לכולם
  יהי זכרך ברוך

השארת זיכרון