פותחים סופ"ש צהוב-שחור: קבוצת הנוער יוצאת לאשדוד, נערים ב׳ יתארחו בקרית שלום 

21 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
סופ"ש חורפי ומלא בכדורגל עומד בפני הצעירים שלנו. לאחר שבוע הכנה אינטנסיבי - גם הפעם התפריט עמוס במפגשים מרתקים
כותב: מערכת האתר

במוקד העניינים נמצאת קבוצת הנוער שלנו, שתצא דרומה למפגש חשוב מול מ.ס. אשדוד (שבת, 12:00, אשדוד סינטטי). החבורה של סמי מלכה מגיעה לאחר תיקו ביתי מול רעננה במחזור הקודם, ויודעת שרק ניצחון יסלול את הדרך לבריחה ממאבקי התחתית.

קבוצת נערים א', שסיימה את המחזור הקודם עם ניצחון 0:4 על הפועל חדרה, תצא למשחק חוץ מסקרן מול מכבי נתניה (שבת, 11:00, נתניה שפירא). חניכיו של חיים בן דוד רוצים להתקדם במעלה הטבלה כאשר נתניה היא המכשול בדרך.

נערים ב' יתארחו אצל מכבי תל אביב (שבת, 10:00, ת"א קרית שלום 1) מתוך כוונה לחזור עם שלוש הנקודות לירושלים. ליאון מיאלי והשחקנים מגיעים מעודדים לאחר רצף של שלושה משחקים ללא הפסד. משחקה של קבוצת נערים ג' נדחה, וטרם נקבע מועד חדש.

ילדים א' שלנו, בהדרכתו של המאמן ליאור קן דרור, יחזרו הביתה למפגש מול מ.ס אשדוד (שני, 17:00, סינטטי תחתון). מיד אחריהם, יעלו ילדים א' צפון (שני, 19:00, סינטטי תחתון) למפגש מסקרן מול ע. בית שמש.

ילדים ב' של  המאמן סימו פרץ, יצאו למשחק חוץ נגד מכבי תל אביב (שבת, 11:00, תל אביב קרית שלום) במטרה לגרוף ניצחון שכולו צהוב-שחור. קבוצת ילדים ב' צפון ייצאו למרכז ויפגשו את הפועל כפר שלם (ראשון, 16:30, ת"א ספורטק). 

ילדים ג' של המאמן ישראל צברי, ייארחו את בני יהודה (חמישי, 16:30, סינטטי תחתון) שתעמוד בינם לבין שלוש הנקודות . קבוצת טרום א' ידרימו למפגש מול מכבי ב"ש (ראשון, 19:00, ב"ש טאובל) וטרום ב' יחזרו הביתה לבירה למפגש מעניין מול מכבי פ"ת (שישי, 14:30, סינטטי עליון).

המון בהצלחה לכל קבוצות המחלקה בדרך שסופ"ש נהדר של כדורגל, יאללה בית"ר!