הערב זה קורה: קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים פותחת את הליגה

הקבוצה במהלך אימון
1 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובות שחורות, מלאות במוטיבציה וגאווה לסמל, מתחילות את המסע ועושות היסטוריה מול מכבי יבנה. יאללה בית"ריות!!
כותב: מערכת האתר

אחרי חמישה חודשים של עבודה מאומצת (עם הפסקה באמצע עד שהוסדרו העניינים עם ההתאחדות לכדורגל), מגיע רגע האמת. קבוצת הנשים של בית"ר "מילניום" ירושלים תעלה בפעם הראשונה בהיסטוריה אל כר הדשא, למשחק הראשון בליגה הארצית, ותשחק מול מכבי יבנה הערב ב-20:10. המשחק יתקיים במתחם ב-הר חומה, לשם תוכלו להגיע על מנת לצפות ולעודד אותן.

הליגה, אשר נפתחה באיחור בעקבות החלטת ההתאחדות, צפויה לרוץ עכשיו ללא הפסקה, כשאחת המטרות של הבנות היא להעפיל בסיום העונה לליגה הלאומית (השנייה), ומשם להמשיך ולחזק את הקבוצה. בין השחקניות בסגל ניתן למצוא את רגד באייר וענבר בן מיכאל, שגם הבקיעו את שערים יפים במהלך משחקי ההכנה, וגם את זהר דבורה, שהצטיינה במהלך משחק האימון נגד הפועל רמת גן.

הקבוצה במהלך אימון

מדובר בקבוצה מיוחדת, עם חדר הלבשה בריא והרבה מאוד פרגון הדדי ביניהן. הבנות גם מגיעות ממספר מגזרים נרחב, שבין היתר אפשר למצוא חילוניות, דתיות, יהודיות וערביות, חיילות ואמהות, כשאת כולן מנחה דבר אחד – האהבה לכדורגל ולסמל הבית"רי.

מאמן הקבוצה סימן טוב כהן, אמר לשחקניות לאחר משחק האימון האחרון: "בבית"ר ירושלים נבנית לה קבוצת נשים חדשה ורעננה עם רוח המועדון של ביחד בטוב וברע. הראיתן DNA של בית"ר ירושלים, גם ברמת המשחק, הלחימה והאינטליגנציה, ושיחקתן משחק התקפי כמו שהמועדון אוהב".

אז בזמן שהקבוצה הבוגרת שלנו תשחק בבלומפילד, ישחקו הנשים שלנו את משחקן הראשון, מתוך תקווה שנסיים את הערב הזה עם חיוך ענק לשני הצדדים. יאללה בית"ר, יאללה בית"ריות!!