בסוכה שלנו היום יש חגיגה: איזה אושפיזין אתם בוחרים שיגיע?

2 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
כל כך הרבה אגדות, כל כך הרבה רגעים גדולים, אבל מה לעשות שצריך לבחור רק שבעה מהאנשים שהדהדו בבית"ר ירושלים. אז לכבוד זה אנו מזמינים אתכם לבחור את השביעייה המקודשת שלכם
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים פותחת את חגיגות חג הסוכות כבר מהיום, עם שתי פעילויות לגדולים ולקטנים. הראשונה היא קישוטים לסוכה, אותם תוכלו למצוא אם תקליקו כאן, ותוכלו להתפאר בסוכה בית"רית ואפילו בדמות שלכם במדי בית"ר "גשם" ירושלים. אבל יחד עם זאת, אנחנו פונים אליכם במטרה למצוא את שבעת האושפיזינים שלכם, אשר מורכבים כולם משחקני בית"ר בעבר ובהווה.

מה עליכם לעשות? פשוט מאוד. היכנסו ללינק הזה, והתחברו אל הפייסבוק, כיתבו בתגובות מיהם שבעת האושפיזינים שלכם, שהייתם רוצים לארח ולשחזר איתם ביחד רגעי אושר מיוחדים של הקבוצה. האם זה משנות החמישים והשישים, או דווקא מהשנים האחרונות? האם ד"ר ראול גלר נמצא שם, או שדווקא מעניין אתכם לשמוע את אביאל זרגרי? האם אלי ומיכאל אוחנה יגיעו להתארח? או דווקא יוסי מזרחי הוא האיש שלכם? האם זה אחד הזרים, או הישראלים האסליים? הכל מותר, רק חוק אחד קשה וברור – מותר לבחור רק שבעה.

שבעת השחקנים שיקבלו את מספר הקולות הגבוה ביותר יזכו לחשיפה כאן במהלך החג, כך שמי שלא מכיר אותם, יוכל להתעמק ולהכיר, ומי שמכיר – יוכל להתענג ולהעביר לדורות הבאים. אז מה אתם מחכים? השביעייה שלכם מחכה לכם.

חג שמח ויאללה בית"ר!!!