הקישוטים עלינו, הצילום עליכם – תחרות הסוכה הבית"רית יוצאת לדרך!

1 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
התחרות המסורתית יחד עם חברת "גשם" שצטרפת עם פרס שווה במיוחד. כמה שיותר צהוב שחור, וכמה שיותר בית"ר ואתם בפנים. ולא לשכוח את הפינוקים שהכנו לכם כאן להורדה
כותב: מערכת האתר

כפי שכולכם יודעים, חג סוכות מתקרב ואנחנו יוצאים מהדירות שלנו (ואם יש לכם דירות בפרוייקטים של "גשם" זה מאוד קשה לצאת) אל הסוכה באוויר הפתוח. השנה חברת "גשם" הצטרפה אלינו לתחרות הסוכה הבית"רית היפה ביותר וגם מציעה פרס שווה במיוחד: שולחן כדורגל לכל זמן הבידוד!
אז במיוחד בשבילכם הכנו חוברת צביעה לילדים (ובואו נודה על האמת, גם לחלק מהמבוגרים), שיוכלו לשבת ולצבוע בכיף, לקשט את הסוכה הבית"רית שלהם, ואם תתאמצו, גם תצליחו להכין תמונה שלכם במדים היפים של העונה.

אז מה הכללים? פשוט מאוד. בונים את הסוכה, מקשטים אותה בצהוב שחור, מוסיפים גם את הקישוטים שהכנו עבורכם, מצלמים ומעלים לפייסבוק. הסוכה עם כמות הלייקים הגבוהה ביותר, בשקלול עם צוות השיפוט, תקבל את הפרס הראשון מתנת חברת "גשם": שולחן כדורגל שווה לתקופת הסגר. כשגם שתי הסוכות שאחריה לא יקופחו. בכל שנה אנחנו שמחים לראות את התוצרים המדהימים שאתם יוצרים וגם השנה אנחנו מחכים לכם בקוצר רוח. אז אחרי שתצלמו, היכנסו לפייסבוק של המועדון, ופרסמו את התמונה בתגובות של הפוסט על הסוכה. ביחד ניצור סוכה צהובה שחורה שתאיר את כל המדינה.

להורדת החוברת המיוחדת לילדים, לחצו כאן

לתקנון הפעילות