3 משחקים חשובים, שבוע עמוס אחד: בית״ר סיכמה את ההכנות לקראת מכבי ת״א

20 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לוח המשחקים הגדוש של הקבוצה ימשיך בקרב נוסף בטדי, הפעם מול מכבי ת״א. דראפיץ׳ דיבר במסיבת העיתונאים: "אנחנו מתכוננים בשיא הרצינות. עכשיו צריכה להיות המשכיות"
כותב: מערכת האתר

מעודדים מהניצחון ומקווים להמשיך בצבירת הנקודות. אלה התחושות איתם יצאו השחקנים הצהובים שחורים שלנו מהניצחון הקשוח על עירוני ק״ש ביום חמישי האחרון. אך כמו בכל התקופה האחרונה, לוח הזמנים קצר מהרגיל.

כבר היום, קצת יותר מ-48 שעות מסיום המשחק האחרון, סיכמה החבורה של דראפיץ׳ וברדה את ההכנות שלה לקראת המפגש המרתק עם מכבי ת״א מחר באצטדיון טדי (20:45, ערוץ הספורט).

בואו נחזור קצת אחורה – עם מעט מאוד זמן לנוח ולהתאושש, הגיעה הקבוצה ביום שישי האחרון לאימון שחרור קליל, שהוקדש גם לטיפולים, מתיחות וריצות של השחקנים ששותפו בחמישי. ביום שבת זכו השחקנים למעט מנוחה, והיום – הקצב עלה מחדש.

אחרי חימום ועבודה על מסירות קצרות עם מאמן הכושר טלמו דה אנדרס, עברה הקבוצה לתרגיל ממושך אותו אנחנו רואים יותר ויותר בתקופה האחרונה – עבודה על הנעת כדור יעילה בחלק האחורי של המגרש ובמקביל תנועה חדה של כל שחקני ההתקפה אל הרחבה.

מאמן הקבוצה שי ברדה, דרש פעם אחר פעם שכל מהלך בתרגיל יקרה בנגיעה וגם יסתיים עם כדור ברשת, כמובן. בסיכום התרגיל, בו כל אחד משחקני החוד שלנו בעט עשרות כדורים לכיוון לשער, עברה הקבוצה למשחקון פנימי קצר בו תורגלו גם ההרכבים האפשריים לקראת מחר.

מיד לאחר האימון התייצב סלובדן דראפיץ׳ כדי לענות על שאלות העיתונאים, לספר על מצב הקבוצה בעיניו ועל הרצון שלו לראות סגל מלא עם התקדמותה של הליגה. לחצו כאן למסיבת העיתונאים המלאה.

לו״ז המשחקים העמוס של הקבוצה ימשיך כבר ביום חמישי הקרוב, אז תתארח אצל הפועל כפר סבא (מיקום המשחק טרם נקבע). ביום שני יחזרו הצהובים שחורים לטדי למשחק מול מ.ס. אשדוד, שיהיה גם המשחק הנועל של הסיבוב הראשון בליגת "הבורסה לניירות ערך".