דראפיץ׳ לפני מכבי ת״א: "אנחנו מתכוננים בשיא הרצינות. עכשיו צריכה להיות המשכיות"

20 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן נשאל גם על מצב הסגל הנוכחי: "אני לא חושב שהיה לנו משחק עם סגל מלא לגמרי. כולם חשובים מאוד עבורינו"
כותב: מערכת האתר

יומיים וקצת עברו מאז ירדו שחקני הקבוצה מהדשא בטדי עם הניצחון על קריית שמונה בידיהם וכבר היום (ראשון) סוכמו כל ההכנות לקראת המשחק שייערך מחר מול מכבי ת״א בטדי (20:45, ערוץ הספורט). מיד לאחר האימון התייצב מאמן הקבוצה, סלובדן דראפיץ׳ כדי לענות על שאלות העיתונאים לגבי מצב הקבוצה כרגע והרצון לראות סגל מלא באימונים ובמשחקים.

סלובו, כמה לחץ השתחרר אצלכם אחרי הניצחון ביום חמישי?
"אנחנו עדיין בתהליך. ידענו שזה משחק ראשון שאנחנו משחקים עם סגל כמעט מלא אבל גם ידענו שחייבים להביא תוצאות. אי אפשר להגיד שאנחנו משחקים כדורגל טוב. אנחנו מפסידים משחקים, אז ידענו שהניצחון הזה יבוא בשיניים. נשארנו ב-10 שחקנים, אז היה קצת קשה יותר אבל ברוב הדקות לפני היה לנו משחק טוב. צריכה להיות המשכיות".

https://vimeo.com/493045132

 
מכבי היא קבוצה מסוכנת. איך נערכים אליה בזמן כזה קצר? "הלחץ של הקורונה בזמן האחרון הוא לא טוב לנו, אבל הוא גם לא טוב לשאר הקבוצות. למי שיש סגל רחב וטוב יותר הוא זה שיצליח. אנחנו נתכונן למשחק כמו שאנחנו יודעים, אין ספק שזה משחק קשה מאוד. היום בליגה שיוויונית כזאת – כל אחת יכולה לנצח כל קבוצה, אז אנחנו מתכוננים בשיא הרצינות. חוץ מאוחנה, כולם בסגל ועומדים לשירותינו".

הרגשתם שינוי כלשהו אחרי הכניסה של זרגרי למרכז השדה ושל האסלביינק לעמדת החלוץ?
"כל שחקן הוא מאוד חשוב. אנחנו מתחילת העונה סובלים מפציעות, כל הזמן 6-7 שחקנים שלא מוכנים למשחק. ככה שזה לא רק הם – גם קונטה שחזר, ותמיר עדי שנמצא בסגל. כולם חשובים. אני לא חושב שהיה לנו משחק אחד עדיין עם סגל מלא לגמרי. אין לי ספק שכאשר כולם יחזרו הקבוצה תהיה הרבה יותר טובה".