ממשיכים לחזור לקצב: עם שחקני נוער וזר שהפתיע את הצוות

18 נובמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצוות המקצועי העלה את קצב האימון, וקרע את השחקנים, מתוך מטרה להחזיר אותנו לקצב. ומי הזר שהחליט שהוא רוצה להתאמן בגלל החופש? כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה לחזור בהדרגה לאימונים, כשרוב שחקני הנבחרות עדיין נמצאים בחופשה שקיבלו לאחר העומס ממנו סבלו בימים האחרונים.

ביומיים האחרונים זימן הצוות המקצועי מספר שחקנים מקבוצת הנוער (שנמצאים גם הם בפגרה), על מנת שיהיו חלק מהאימונים ויחוו את רמת הקושי של הבוגרים.

מי שהגיע לאימונים היו השוערים אופרי בוארון ושלו נבון, ושחקני השדה עדי יונה, נהוראי דבוש, רון נולמן וסער אלמוזנינו. עוד לפני האימון כינס הצוות המקצועי את השחקנים הצעירים בחדרו, והבהיר להם את הציפיות מהם במהלך האימונים.

מי שעוד הפתיע וחזר לאימונים הוא קמסו מארה, שנחת אתמול בישראל, וכבר הבוקר התייצב לאימון, למרות שקיבל חופשה עד ליום ראשון כמו יתר שחקני הנבחרות. השחקן עצמו הבהיר כי הוא רוצה לחזור כמה שיותר מהר למסגרת הקבוצה, והצוות המקצועי אישר לו את החזרה.

באימון עצמו תרגל המאמן ארווין קומאן הנעת כדור וסיומות מול השער, כאשר רק לאחר שהמאמן היה מרוצה מתרגול המסירות, נתן לשחקנים את האישור לתקוף ולהגיע לבעיטות לשער. ניב זריהן ותמיר עדי שסבלו מפציעות קלות, חזרו להתאמן באופן רגיל ואף כבשו שערים יפים במהלך האימון.

מאמן השוערים של הקבוצה, משה בן דוד, ערך אימון פרטני לשלושת השוערים נתנאל דלויה, רוי ששון ושלו נבון, בזמן שאיתמר ניצן מקבל מנוחה אחרי השהות עם נבחרת ישראל.

מחר תקיים הקבוצה משחק אימון מול סקציה נס ציונה במגרש הסינטטי בבית וגן, כשהמאמן צפוי לחלק את הדקות ובעיקר מייעד את המשחק לחזרה לכושר משחק. שחקני הנוער גם יקבלו דקות מול היריבה מהליגה הלאומית.


בתוך כך, מכירת הכרטיסים למשחק מול הפועל חדרה (27 בנובמבר, 20:15 באצטדיון טדי), נפתחה היום, ואנחנו מחכים לראות אתכם במגרש. מחיר כרטיס יעמוד על 60 ש"ח אחיד. לכל הפרטים לחצו כאן