הליגה מתקרבת חזרה: נפתחה מכירת הכרטיסים להפועל חדרה

18 נובמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
נכון, אנחנו עדיין בפגרה, אבל עוד מעט זה קורה. בית"ר שלנו חוזרת לטדי למשחק מול הפועל חדרה שיתחיל חודש משחקים מסקרן. מחיר הכרטיס - 60 ש"ח בלבד
כותב: מערכת האתר

אוטוטו נפגשים שוב. לאחר שמונה מחזורי ליגה, ניצחון מהדהד במושבה וחודש דצמבר עמוס במיוחד בפתח, בית״ר "גשם" ירושלים חוזרת לשחק ותפגוש את הפועל חדרה למשחק מסקרן באצטדיון טדי.

המשחק יתקיים ביום שבת, ה-27 בנובמבר, בשעה 19:50 (שידור בערוץ ספורט 2). מחיר הכרטיס יעמוד על 60 ש"ח אחיד (לפני עמלת משרד הכרטיסים) לקהל הרחב, כשאוהדי הקבוצה יישבו ביציעים המזרחי והמערבי. מנויי היציע הצפוני יכולים לבחור לאיזה מהם שהם מעדיפים.

אוהדים שבחרו באופציית פיצוי הכרטיסים במסגרת תכנית הפיצויים של מנויי עונת 19/20, מוזמנים ללחוץ בקישור הבא, להזין את שם המשתמש והסיסמא, ולבחור את כרטיסכם החינמי למשחק תחת ״מתווה הפיצוי״.

לרכישת כרטיסים

דברים שחשוב לדעת לקראת המשחק:

*בהתאם להחלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תו ירוק מעודכן.

*הכניסה תינתן גם למציגים תוצאה שלילית בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא ניתן להיכנס עם בדיקת PCR מקופות החולים או מפיקוד העורף, ולא ניתן להיכנס עם בדיקה ביתית.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד בית״ריסט ב-״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.

יאללה בית״ר!