הקבוצה קיימה את האימון האחרון לעונה, המשחק נגד חדרה הוקדם

18 מאי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החבורה של יוסי מזרחי התייצבה בירושלים כדי לסכם את ההכנות למשחק הסיום בטדי, כששיחת היום היא כמובן הדאגה לתושבי הדרום שסופגים מטחים. שחקני קבוצת הנוער נקראו להשלים את הסגל
כותב: מערכת האתר

בדרך לסיום. לאחר שקיבלו מנוחה בימי חג השבועות ועם הידיעה שהמשחק נגד הפועל חדרה הוקדם ליום רביעי הקרוב וייערך בטדי ללא קהל, חזרו הבוקר (שלישי) השחקנים בצהוב-שחור לאימון אחד אחרון בבית וגן (בסגל מעט חסר). מטרת הצוות המקצועי – שמירה על כושר משחק עם ניסיון להימנע מפציעות לא מחויבות.

שימו לב: כל אוהד שרכש כרטיס למשחק סיום העונה בטדי, יזוכה אוטומטית ע״י חברת "לאן".

אל האימון עצמו הצטרפו היום גם שוער נערים ב׳, אופרי בוארון ושחקני קבוצת הנוער מירון טל ודוד חוג׳ה כדי למלא את השורות, בזמן שאורי מגבו, תמיר עדי ועידן ורד עברו טיפולים ועבדו בחדר הכושר במתחם של הקבוצה.

בין היתר דאגו יוסי מזרחי וטלמו דה אנדרס למגוון של תרגילים עם דגש על חטיפות כדור, אגרסיביות וריצה בלתי פוסקת (עם לא מעט הפסקות מים בין לבין). חלקו האחרון של האימון הוקדש למשחקון בין 3 קבוצות – הכתומה של דגני וקוסטה, השחורה של קריאף ומתאוסיניו, והכחולה של עלי מוחמד ואור זהבי. הקבוצה שהגיעה ל-10 שערים וגם ניצחה בגדול היתה הכתומה, עם שער יפה של קונסטנטין שסגר עניין ושלח את השחקנים למקלחות.

כאמור, מחר ייערך משחק סיום העונה בטדי מול הפועל חדרה (שריקת הפתיחה ב-19:50). אחרי המשחק ייצאו השחקנים שלנו באופן רשמי לפגרת הקיץ לה הם חיכו.

בתוך כך, אוהדי בית"ר יכולים להתגייס למען תושבי הדרום. בתרומה של 25 שקלים בלבד תוכלו לדאוג לחבילת מזון למען תושבים נזקקים. הקליקו כאן לפרטים נוספים