מתגייסים לנזקקים בדרום – 25 שקלים לטובת ארגז מזון

18 מאי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר ירושלים וסיירת סח"י ממשיכות להירתם למען האוכלוסיה הנזקקת גם בימים מתוחים כאלה. תרומה אחת קטנה שלכם, ואנחנו נדאג להעביר את האוכל למרות המצב הקשה
כותב: מערכת האתר

בימים כתיקונם כשהשיגרה מאפשרת, בני הנוער של ארגון סח"י מגייסים מזון בסופרים ודואגים שאף משפחה לא תשאר רעבה. אבל בעקבות המצב הביטחוני, בשבועיים האחרונים נערי סיירת סח"י לא יכולים לגייס מזון בעת שיש משפחות שמדובר עבורם בעניין קריטי.

לכן נרתמנו לעזור, ועכשיו אנחנו צריכים אתכם איתנו. 25 שקלים שלכם ידאגו לכך שעוד משפחה בדרום תקבל את ארגז המזון השבועי שלה.

סח"י (סיירת חסד ייחודית) פועלת מזה עשור למען הנוער בשכונות בישראל, בפריפריה החברתית והגיאוגרפית, מחצור הגלילית ועד לנתיבות. בני הנוער מקימים סיירות חסד בשכונה ופועלים למען הנזקקים בקהילה. על ידי פעולות של נתינה, חייהם משתנים. מדי שבוע, עשרות של סיירות חסד דואגות במתן בסתר לאלפי משפחות נזקקות, קשישים וניצולי שואה, על ידי חלוקת ארגז מזון, באופן קבוע.

בנוסף לחלוקות המזון הקבועות, בני הנוער יוזמים פעילויות מקומיות מגוונות, כגון שיפוץ דירות של קשישים, פעילויות עם ילדים בעלי מוגבלויות, התנדבות עם ניצולי שואה ועוד, והופכים למודל של השראה עבור הקהילה כולה.

למעבר לעמוד התרומה לחצו כאן