האימון המסכם מאחורינו: לוי שומר את הקלפים צמוד לחזה, מי מהפצועים ייכלל בסגל?

שחקני הקבוצה באימון ערב
30 נובמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר שערך אסיפה לשחקנים, יצאו הצהובים שחורים לכר הדשא לאימון לפני המשחק בבלומפילד מול הפועל תל אביב. מי התאמן ומי בספק? כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

זהו, זה סוף סוף מגיע. אחרי פגרה ארוכה של שלושה שבועות, תחזור מחר בערב בית"ר "מילניום" ירושלים לכר הדשא, ותפגוש את הפועל תל אביב בבלומפילד, כאשר הצבא הצהוב שחור מגיע בהמוניו על מנת לתת גב לקבוצה, כשלא פחות מ-7,000 אוהדים הבטיחו את מקומם באצטדיון.

השחקנים, שהסתפקו היום בתרגול טקטי ואימוני כושר עם טלמו דה אנדרס, יודעים שהשבוע הקרוב חשוב מאוד לאור שלושת המשחקים שמחכים לקבוצה, והאפשרות להמשיך ולהיות חלק מחבורת הצמרת. צוות הפיזיותרפיסטים של הקבוצה, בראשותם של נמרוד מאהלר, עמי מלכה, ליאור שלמון ואמנון ברזילי, עובדים שעות נוספות כדי להכשיר את חלק מהשחקנים שנמצאים בספק למשחק.

שחקני הקבוצה באימון ערב

גדי קינדה השתתף באימון, אך הוא עדיין בספק לקראת המשחק זכר לפציעה שלו בנבחרת, כמו גם אנטואן קונטה, שאמש לא התאמן והיום ניסה גם כן להיות חלק מהאימון עצמו, וביצע חלק ממנו. תמיר עדי תורגל בהרכב לסירוגין על חשבונו של פרדי פלומיין, כשהמאמן ניסה מספר שיטות כדי לחזור עם שלוש נקודות מחר מבלומפילד.

כמו בכל משחק, גם הפעם יחכו לכם הטבות גדולות בדרך למשחק ובחזרה ממנו, ומי שהבטיח את מקומו בהסעות לבלומפילד, יוכל גם להגיע בראש שקט עד למגרש עצמו. על מנת להתעדכן בכל מה שקורה לקראת המשחק, ובחדשות של הקבוצה, הורידו את האפליקציה שלנו, ובואו להיות חלק מקהילת בית"ר.

שחקני הקבוצה באימון ערב

לקראת המשחק החלטנו גם לפנק אתכם בהגרלה שווה – זוג כרטיסים למשחק נגד הפועל תל אביב יוגרלו בין כל הרוכשים בימי המבצעים של Black & Yellow Friday. להגרלה לחצו כאן.