חוזרים לאימונים: הצוות המקצועי עבד על דיוק, איינבינדר עבר טיפולים

שחקני הקבוצה רצים באימון
29 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקני בית"ר "מילניום" ירושלים חזרו לאחר יום החופש שניתן להם, כשהמשחק מול כפ"ס באופק. הקפטן חלק את חדר הטיפולים עם מיכאל אוחנה. וגם: לאן נעלם השיער של ליוואי?
כותב: מערכת האתר

לאחר יום חופש שקיבלו על מנת לאושש את השרירים, ובעקבות המשחק שיתקיים בשבת הקרובה, קיימה הבוקר (שלישי) בית"ר "מילניום" ירושלים את האימון הראשון השבוע, כשהמטרה הבאה היא הפועל כפר סבא.

האימון החל במספר תרגילי כושר בחסותו של מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס, כשלאחר מכן חולק האימון בין ההרכב ששיחק ביום ראשון לבין המחליפים. שתי הקבוצות החלו בעבודה על הנעת כדור, ומשחק בין קבוצות פנימיות, שגלש מהר מאוד לתחרות פסים מדויקים בין הקבוצות, בעידודו של הצוות המקצועי.

צוות השוערים, שרושם תקופה נפלאה ביחד ולחוד, המשיך לעבוד עם המאמן, כשאיתמר ניצן, שזכה למחמאות מהצוות על ההופעה נגד בני יהודה, נכנס מדי פעם לאימון עם יתר הקבוצה. מאמן הקבוצה, רוני לוי, ביחד עם צוות האימון, חיים שאבו וטלמו דה אנדרס, עקבו אחרי ביצועי השחקנים. לוי בעיקר השקיף על הנעשה, אך עצר מדי פעם לתיקונים קלים את השחקנים. מאוחר יותר עבדו השחקנים המחליפים על תרגילי מסירות ובעיטות לשער.

איתמר ניצן באימון

דן איינבינדר, שספג מכה בקרסולו במהלך המשחק מול בני יהודה, אך נשאר לשחק למרות זאת, תוך שהוא סובל מכאבים, עבר הבוקר טיפולים בגלי חשמל, כשלצידו שוכב מיכאל אוחנה, שגם כן המשיך לעבור את הטיפולים. אוחנה לקח על עצמו את תפקיד ה-DJ בחדר הכושר, כשבין היתר תוכלו למצוא מגוון סגנונות וזמרים (אגב, גם הגשש החיוור "קפץ" לביקור).

אופיר קריאף ערך חלק מהאימון ובחלקו האחר המשיך בריצה סביב המגרש ורשם גם מספר תרגילי כוח. עוד לפני האימון עברו השחקנים טיפולים על ידי הצוות הרפואי והפיזיותרפיסטים, נמרוד מאהלר, עמי מלכה, ליאור שולמן ואמנון ברזילאי.

בגזרת השינויים "המהותיים", החליט ליוואי גארסיה לוותר על תוספות השיער מהמשחקים האחרונים, והבוקר הגיע לאימון כשהוא עם השיער הקצר שלו (לפחות לתקופה הקרובה…). גארסיה, שנמצא בתקופה מצוינת, ויתר השחקנים, דיברו לאחר המשחק על החשיבות של המשחק מול כפר סבא, והרצון לרשום סוף סוף ניצחון בית ראשון ולהפוך את הסטטיסטיקה הביתית.

ליווי גארסיה

מכירת הכרטיסים למשחק, שיתקיים במוצאי שבת בשעה 19:50, החלה. כרטיס ליציעים המזרחי והמערבי יעלה 80 ש"ח רגיל (70 ש"ח לחבר מועדון בית"ריסט). ליציע הצפון מערבי כרטיס יעלה 80 ש"ח (60 ש"ח לבית"ריסט) ו-40 ש"ח לנער עד גיל 18/חייל/אישה (לפני עמלת משרד הכרטיסים). בית"ריסט רגיל זכאי לרכוש כרטיס אחד, בעוד בית"ריסט VIP זכאי לרכוש שני כרטיסים. את הכרטיסים ניתן לרכוש כאן.

איסוף הכרטיסים:
הדפסה ביתית
קופות "לאן" בהתאם לשעות הפעילות
3 שעות לפני שריקת הפתיחה

נכים המתניידים בכסא גלגלים. יש לשלוח מייל: support@leaan.co.il