אימון הבוקר מאחורינו – ורד ומגבו כיכבו במשחקונים

29 יולי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר שלושה ימים רצחניים, הוריד הצוות המקצועי את הקצב על מנת לאפשר לשחקנים להתאושש לקראת המשחק מול מכבי תל אביב. כל הפרטים מהאימון בפנים
כותב: מערכת האתר

בית"ר ירושלים המשיכה הבוקר את ההכנות שלה לקראת פתיחת העונה המתקרבת בצעדי ענק, כשקיימה היום (רביעי) את אימון הבוקר שלה. במסגרת תוכנית האימונים המסודרת, הוחלט כי השחקנים יורידו מעט מהעומס, בעיקר בגלל תחילת השבוע הרצחנית שעברה עליהם.

בתחילת האימון כינס עוזר המאמן, חיים שבו, את השחקנים, ובישר להם בשורת האיוב על מות אביו של רוני לוי. שבו, ביחד עם יוסי בניון, יעבירו את האימון בשבוע הקרוב ואת משחק האימון נגד מכבי תל אביב בטדי ביום שישי, ממנו תוכלו לקבל דיווח חי באתר הרשמי שלנו.

האימון הבוקר התנהל בקצב קצת יותר רגוע, כשלאחר החימום עברו השחקנים למשחקי רונדו (5 על 1, ו-4 על 2 בהתאמה). לאחר מכן עברו השחקנים לקצת תרגולים עם כדור אחד עם השני, ולסיום קינחו במשחקון מצוין, ברמה גבוהה, שם בלטו אורי מגבו, עם סלאלום חלומי, ואל קפטינו, עידן ורד, שהצליח לסחוב את קבוצתו ומפיגור 0:1 להבקיע צמד ולהפוך את התוצאה לטובת הקבוצה הצהובה.

הקבוצה תערוך מחר עוד אימון רגוע, על מנת לא להעמיס על השחקנים שכבר בשבת הבאה ישחקו בגביע הטוטו על מנת להגן עליו ולנסות לזכות בו שוב.

באימון נכחו היום גם רן אליאס וקלמי סבן, אשר נמצאים בקורס הפרו ביחד עם המנהל המקצועי, יוסי בניון. השניים עמדו מרחוק וצפו בתרגולים, כפי שנדרש מהם.