מתחילים חזק, ומשם רק מגבירים: אימון הבוקר האינטנסיבי של בית״ר

אנטואן קונטה
25 נובמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עלי ואזולאי הרשימו בבעיטות מהאוויר, טלמו דחף את השחקנים בתחנות כוח ומה צפוי לקבוצה בהמשך השבוע? כל הפרטים החמים מבית וגן - בפנים
כותב: מערכת האתר

פחות משבוע, זה כל מה שנשאר לנו עד חזרת הליגה. ההתרגשות כבר בשיאה, הכרטיסים נחטפים, והקבוצה מתכוננת בכל הכוח למשחק החשוב. היום (שני) ערכה בית״ר "מילניום" ירושלים אימון בוקר חם ואגרסיבי בהמשך להכנה שלה למשחק בבלומפילד (יום א׳, 20:15).

דיוגו ורדאסקה
דיוגו ורדאסקה במהלך אימון הכושר

האימון שהחל לאחר אסיפה של השחקנים עם מאמן הקבוצה, רוני לוי, התחיל בקצב גבוה והמשיך לעלות בעוצמתו מרגע לרגע. צוות המאמנים לא פספס אף הזדמנות להעיר על כל מסירה, תנועה ובעיטה שלא עמדה בציפיות הגבוהות להן הם מצפים מהשחקנים. גם התרגול הטקטי נעצר לא פעם בידי הצוות על מנת להסביר לשחקנים בדיוק מה נדרש מהם.

משם המשיך האימון לתחנות כושר אינטנסיביות של מאמן הכושר הספרדי של המועדון, טלמו דה אנדרס. במהלכן אותגרו השחקנים לדחוף את עצמם כמה שיותר חזק עד לסיום כל תרגיל, שהתנהל תחת החום של השמש הקופחת שחזרה הבוקר לירושלים.

בתרגול הטקטי היה ניתן למצוא גם את השוערים, איתמר ניצן ונתנאל דלויה, מתאמנים על מסירות ותיאום נכון עם חבריהם לקבוצה. במשחקון הפנימי של הקבוצה, בלט לטובה דיוגו ורדאסקה שכבש מספר שערים יפים וקיבל מחמאות מהחברים ומהצוות במגרש.

עלי מוחמד
עלי מוחמד בתרגיל מסירות קבוצתי

במקביל לאימון, עבדו גדי קינדה, יקיר ארצי ועידן ורד בחדר הכושר, כל אחד על מנת להשתקם מהפציעות אותן הוא סוחב. גם אנתוני וארן ואופיר קריאף עדיין בספק ליום ראשון הקרוב. בסוף האימון עבדו השחקנים על בעיטות מהאוויר ובעיטות מרחוק כאשר עלי מוחמד ושלומי אזולאי הרשימו במיוחד עם כמה הקפצות ותרגילים מרהיבים.

מחר בשעה 12:00, תערוך הקבוצה משחק אימון מול קבוצת הנוער של המועדון. זה יהיה משחק האימון השני של הקבוצה בשבוע האחרון לאחר הניצחון במשחק האימון מול הפועל עפולה (0:2) ברביעי שעבר.