יומיים לבלומפילד: עובדים על קצב ודיוק

גדי קינדה בועט באימון
25 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אימון יום שישי התנהל בארזים, אופיר קריאף ערך אימון מלא ומי ניצח בתחרות הבעיטות?
כותב: מערכת האתר

במצב רוח טוב ולעיני קהל לא קטן בספורטק עמק הארזים שבמורדות ירושלים, קיימה הבוקר (שישי) בית״ר "מילניום" ירושלים את האימון הלפני אחרון בדרך להתמודדות שלה מול בני יהודה בראשון הקרוב (20:15, בלומפילד).

שחקני הקבוצה באימון

למרות מזג האוויר הנעים, הצוות המקצועי בראשותו של רוני לוי, לא ריחם על השחקנים ודרש מהם להתאמן חזק ככל האפשר. כל הדרך מחימום המסירות ועד המשחקון בסיום האימון ניתן דגש גדול על מהירות ומשחק פשוט והחלטי בכל חלקי המגרש. באימון האינטנסיבי ניתן היה למצוא את אופיר קריאף ועידן ורד, שניהם ערכו אימון מלא עם הקבוצה וממשיכים כל אחד בתכנית השיקום שלו, בדרך חזרה למגרשים.

עידן ורד בועט לשער של נתנאל דלויה

בסוף האימון רוני לוי, חיים שאבו ויוסי בניון נשארו לתחרות בעיטות מרחוק מול השוער נתנאל דלויה, כשעוזר המאמן ניצח בגדול. באימון אתמול גם היה ניתן לראות את המנהל המקצועי, יוסי בניון, שנטל בו חלק. יוסי התאמן עם אופיר קריאף ורוי ששון על דריבלים והרשים גם בהפצצות מרחוק, האימון הינו חלק מההכנה שלו למשחק השלום החגיגי של כוכבי נבחרת ישראל וכוכבי נבחרת ברזיל שצפוי להתקיים בסוף החודש.

יוסי בניון בועט לשער

מחר תערוך הקבוצה אימון אחרון במסגרת ההכנות למשחק החוץ המרתק באצטדיון בלומפילד המחודש מול הכתומים מתל אביב. מזכירים שמאחר ולא ניתן להגיע ברכבים לבלומפילד, ארגנו לכם הסעות ישירות למשחק. אם אתם נוסעים מירושלים, יש לכם אפשרות לשלם 60 ש״ח ולנסוע מאצטדיון טדי ובחזרה מהמשחק. לאלה שמתגוררים במרכז, ישנן שאטלים מיס פלאנט ראשון לציון ומהנתיב המהיר בעלות של 20 ש״ח לנוסע.

להרשמה לאוטובוס מירושלים לחץ כאן, להרשמה לשאטל מהמרכז ניתן ללחוץ כאן.