משחקי השבת במחלקת הנוער

שחקן קבוצת הנוער
24 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
סופ"ש מלא במשחקים מחכה לקבוצות מחלקת הנוער של בית"ר. הנוער מול ק"ש בארזים, נערים א' יוצאים למשחק חוץ בב"ש, נערים ב' ונערים ג' ישחקו בבית וגן. כל המשחקים בפנים
כותב: מערכת האתר

קבוצת הנוער תפגוש למשחק חשוב את הפועל ק"ש (שישי, 14:00, ארזים) במסגרת המחזור השביעי של ליגת העל לנוער. המשחק יתקיים במתחם ספורטק עמק הארזים בירושלים בעקבות שיזרוע הדשא בבית וגן. חניכיו של שרון סבג מגיעים למשחק לאחר ההפסד למכבי ת"א במחזור הקודם כשהם מדורגים במקום השישי בטבלה עם תשע נקודות בקופה. מנגד, הפועל ק"ש מגיעה למשחק לאחר תוצאת תיקו ומהמקום העשירי עם שבע נקודות.

מאמן הקבוצה, שרון סבג אמר לקראת המשחק: "עבדנו קשה השבוע כדי לתקן את הליקויים מהמשחק האחרון. מקווים לחזור למסלול הניצחונות כבר מחר".

קבוצת הנוער נגד מכבי ת"א

קבוצת נערים א' יוצאת למשחק חוץ מול הפועל ב"ש (שבת, 17:00, ב"ש) במסגרת המחזור השביעי. שחקני הקבוצה ינסו לצבור שלוש נקודות חשובות על חשבון האדומים מהדרום. שחקניו של אסי אלימלך מדורגים במקום התשיעי עם תשע נקודות, בעוד ב"ש מדורגים במקום הלפני אחרון עם נקודה אחת לאחר שישה משחקים.

קבוצת נערים ב' הגיעה כבר למחזור העשירי של הליגה בו היא תארח את הפועל רעננה (שבת, 11:00, בית וגן) במטרה להוסיף שלוש נקודות לקופה.

יום לפני שהקבוצה הבוגרת פוגשת את הכתומים מהשכונה, גם קבוצת נערים ג' תפגוש אותם כבר בשבת כאשר היא תארח את בני יהודה (09:00, בית וגן). שחקניו של סמי מלכה מדורגים במקום השמיני עם 8 נקודות, ומנגד בני יהודה עם 11 נקודות (מקום רביעי).

שחקן קבוצת נערים ג

בקבוצות הילדים של המחלקה יתקיים המחזור השני של משחקי הליגה.

קבוצת ילדים א' תשחק מול מכבי ת"א (שבת, 10:30, קרית שלום). ילדים א' צפון תפגוש כבר בשישי את הפועל קרית אונו (15:00, בית וגן). קבוצה נוספת שתשחק בשישי היא ילדים ב' צפון שתפגוש את מכבי רחובות (14:15, בית וגן). קבוצת ילדים ב' תשחק מול הפועל ר"ג (שבת, 12:00, ר"ג).

קבוצת ילדים ג' תפגוש את מכבי ת"א בקרית שלום (שבת, 12:30). טרום א' ישחקו מול נס ציונה (שבת, 09:00, נס ציונה) וטרום א' צפון ישחקו היום (חמישי) מול עמישב פתח תקוה.

אתם מוזמנים להגיע ולעודד את דור ההמשך שלנו. הגעתם? תייגו אותנו בסטורי ואנחנו נשתף.