בין ברד לגשם שוטף: האימון הסוער של הקבוצה

עלי מוחמד
25 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה שבה לאימונים לקראת שבוע משחקים עמוס בו היא תפגוש את מ.ס אשדוד בטרנר ואת מכבי פ״ת בנתניה
כותב: מערכת האתר

כבר בשעות הבוקר המוקדמות ניתן היה לראות את הסערה המתקרבת לכיוון העיר ירושלים, וכאשר עלו היום השחקנים שלנו בצהוב שחור לכר הדשא בבית וגן זה היה ברור כי האימון שצפוי להם – כלל לא יהיה פשוט.

רגע לפני שעלו על האימוניות שלהם ויצאו לעבודה, ביקרו בחדר ההלבשה של הקבוצה ילדי הבר מצוות שלנו שזכו רק הפעם (בעקבות מזג האויר הקשה) לקבל הצצה פנימה למתחם ובו חדר ההלבשה וחדר הכושר של השחקנים. הילדים הצטלמו, שוחחו וגם קיבלו חתימות מהכוכבים האהובים עליהם. אם גם אתם רוצים לפגוש את השחקנים באימון ולעלות איתם לכר הדשא בטדי לחצו כאן.

אלירן עטרהאימון עצמו, שנערך הבוקר במגרש הסינטטי בבית וגן, היה הראשון של הקבוצה יחד מאז ניצחון החוץ הגדול ביום שבת על הפועל חדרה. ליוואי גארסיה, דן איינבינדר ויקיר ארצי, אשר מתאוששים מפציעות שונות, הצטרפו גם הם לחבריהם על הדשא כאשר מירב הפוקוס שניתן היום ע״י הצוות המקצועי היה על עמידה טקטית נכונה על המגרש ועבודה משותפת תחת לחץ היריבה. בין תרגיל לתרגיל עבד טלמו דה אנדרס עם הסגל על מנת שימשיכו לזוז וישארו חמים (לעומת המעלות שעמדו על 7 בשעות הבוקר).

אורי מגבוביום ראשון הקרוב, ואחרי שהוחלט כי אצטדיון טרנר בבאר שבע יארח את המשחק (בעקבות עונש הרדיוס שהוטל על המועדון), מכירת הכרטיסים למשחק מול מ.ס אשדוד נפתחה באופן רשמי. מחירם של הכרטיסים אחיד ויעמוד על 60 ש״ח. אוהדי הקבוצה יישבו ביציעים המערבי והצפוני בעוד שלא תפתח מכירה ליציע המזרחי בטרנר ששמור למנויי הקבוצה.

לרכישה ופרטים נוספים לחצו כאן.