זה מתקרב: האימון המסכם לפני נס ציונה

ליוואי גארסיה
25 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
ממשיכים את הריצה לצמרת - לאחר הניצחון המרשים על נתניה, שבוע האימון הקשוח והפציעות, אנחנו מגיעים למשחק הבית שלנו. החניות והשאטלים ימשיכו לעמוד לרשותכם
כותב: מערכת האתר

מסע משחקי הבית שלנו ממשיך גם מחר, כשבית"ר שלנו תארח את עירוני נס ציונה, במשחק בו הוחלפה הביתיות בסיבוב הקודם. למרות המיקום של נס ציונה, לכולם ברור שזוהי לא אותה קבוצה מהסיבוב הראשון, וגם על הדברים האלה עבד המאמן רוני לוי מול השחקנים.

הסגל שלנו יחסר אמנם מספר שחקנים משמעותיים (פלומיין, קונטה, בן חיים), אבל גם הסגל הנוכחי הוכיח שהוא יכול לרשום נקודות חשובות, כמו נגד נתניה, כשהדחיפה של הקהל, כרגיל, תהיה שם בשבילם. מי שעשוי לחזור לסגל הוא עידן ורד, כשההחלטה תתקבל בשלב מאוחר יותר. האימון המסכם, שנעשה בעצימות נמוכה יותר, התמקד בעיקר בהנעת הכדור ובדרך שבה רוצה לוי לראות את הקבוצה מתפקדת מחר.

https://vimeo.com/387182935

המפגש מול נס ציונה בסיבוב הקודם

מחיר כרטיס ליציע המערבי והמזרחי במשחק הקרוב יעמוד על 71 ש"ח רגיל ו-60 ש"ח לחבר מועדון בית"ריסט, לצפון מערבי המחיר יהיה 60 ש"ח לכרטיס רגיל ו-49 ש"ח לבית"ריסט. היציע המזרחי יהיה פתוח לקהל הרחב.

מחיר הכרטיסים בדלפק "לאן" (רח׳ פרישמן 42 ת"א) ליציע המערבי והמזרחי יעמוד על 66 ש"ח רגיל ו-55 ש"ח לחבר מועדון בית"ריסט, לצפון מערבי המחיר יהיה 55 ש"ח לכרטיס רגיל ו-44 ש"ח לבית"ריסט. לרכישת כרטיסים לחצו כאן.

גם פיילוט החניות של בית"ר ועיריית ירושלים נמשך. אוהדי בית"ר יוכלו לחנות במגוון חניונים, ובחלקם אף להגיע בשאטל היישר אל האצטדיון. הפרויקט שהתחיל נגד מכבי נתניה, יימשך נגד נס ציונה ובני יהודה, ולאחריו יופקו המסקנות הסופיות כדי לשפר את חוויית ההגעה לאצטדיון.

חניות ושאטלים בדרך למשחק