שלוש מעלות: בית״ר מנצחת הערב בטדי

20 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
גארסיה עם צמד נהדר (40, 68) ואיינבינדר (73) עם שער ראשון העונה הביאו לצהובים שחורים את הניצחון. בצ'יראי איזן זמנית. רוני לוי: "לא נכנסנו בחצי הראשון למשחק אבל הלכנו והשתפרנו"
כותב: מערכת האתר

עם 34 נקודות בטבלה, ושתי תוצאות תיקו במשחקי הליגה האחרונים, הגיעה החבורה של רוני לוי למשחק ליגה חשוב מול מכבי נתניה, במסגרת המחזור ה-19 בליגת "הבורסה לניירות ערך".

למרות הפציעות וההרחקות, כולנו יודעים שהקבוצה שלנו הייתה חייבת להשאיר את הנקודות בבית על מנת להמשיך ולהתבסס במקום השלישי ולהסתכל כלפיי מעלה. לאורך כל השבוע, שכלל שלושה משחקים בשבעה ימים, האווירה בקבוצה במתחם האימונים היתה מצוינת. השחקנים הלכו בעקבות ההוראות של הצוות המקצועי והתעלו מתוך ניסיון לסיים את שבוע המשחקים עם חיוך על הפנים.

הצוות המקצועי ביקש מהשחקנים לשחק בסבלנות, ובתקווה שהקהל שיגיע ידחוף את הקבוצה בדרך לניצחון הליגה ה-11. דיוגו ורדאסקה חזר להרכב ולהגנה ביחד עם אור זהבי. לירן רוטמן הצטרף לליווי גארסיה ואנתוני וארן בהתקפה.

בדקה ה-40 היה זה גארסיה שהעלה את בית"ר ליתרון עם מבצע אישי נהדר ובעיטה אדירה מ-18 מטר אל הרשת של דני עמוס. שתי דקות לאחר מכן נתניה השוותה משער של בצ'יראי ואחרי התערבות ה-VAR.

במחצית השנייה בית"ר עלתה בכל הכוח ושטפה את המגרש מהרגע הראשון. גארסיה עם השני שלו בדקה ה-68, החזיר את היתרון לבית"ר. הקפטן שלנו, דן איינבינדר, סגר את העניין בדקה ה-73 לאחר עוד בישול של מקס גרצ'קין.

הרכב הקבוצה: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, דיוגו ורדאסקה, אור זהבי, מקס גרצ'קין, אופיר קריאף, עלי מוחמד, דן איינבינדר, ליווי גארסיה (אורי מגבו 81), לירן רוטמן (שלום אדרי 61), אנתוני וארן (רוי דוגה 90)

הרכב מכבי נתניה: דני עמוס, כארם ג'אבר, רומן גולובארט, טים הויבך, ויקי כחלון, אלמוג כהן, רועי קהת, ניקולאס אולסק, גבי קניקובסקי, יונס מלדה, פאטוס בצ'יראי

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

דקה 1: המשחק יצא לדרך בטדי

שמעון צ'רנוחה
עושים כבוד לשמעון צ'רנוחה

דקה 5: מלדה בעט כדור שחלף ליד הקורה של ניצן

דקה 17: רוטמן העביר כדור רוחב לגארסיה, שפיספס את הכדור במעט

ליווי גארסיה עם הכדור
צמד ראשון לליווי גארסיה

דקה 20: רוטמן עם בעיטה מ-20 מטר לידיים של דני עמוס

דקה 22: כרטיס צהוב לירן רוטמן

אנתוני וארן
מי יזכה בכדור?

דקה 29: אולסק בעט לידיים של ניצן

דקה 38: גרצ`קין ניסה לשלוח כדור טוב מאגף שמאל, הכדור פגע בבלם נתנייתי ויצא לקרן

דקה 40: גול! וארן הוריד כדור במרכז השדה אל ליווי גארסיה, שבמבצע אישי נהדר התקדם ושלח בעיטה אדירה מ-18 מטר אל הרשת של דני עמוס. 0:1 לבית"ר

דקה 42: מכבי נתניה משווה ל-1:1 לאחר התערבות ה-VAR

דקה 45+3: קונסטנטין עם כדור חופשי, דני עמוס הדף

שי קונסטנטין עם הכדור
קוסטה בפעולה

מחצית שנייה

דקה 48: כדור חופשי של קונסטנטין הגיע לרחבה, לא הייתה רגל מסיימת

דקה 51: כרטיס צהוב דיוגו ורדאסקה

דקה 52: רוטמן הרים קרן, זהבי נגח למשקוף

דקה 61: חילוף ראשון בבית"ר, שלום אדרי נכנס במקום לירן רוטמן

לירן רוטמן עם הכדור
רוטמן ראשון לכדור

דקה 65: מהלך קבוצתי יפה בהשתתפות כל שחקני ההתקפה, הסתיים בהחמצה של איינבינדר לאחר כדור רוחב חזק מדי של גארסיה

דקה 68: גול! גרצ'קין החליף מסירות בצד שמאל עם מוחמד והעביר מסירת רוחב לגארסיה, שהגיע בתנופה והמשיך בנגיעה אל הרשת. 1:2 לבית"ר

שחקני הקבוצה מתחבקים
חוזרים ליתרון

דקה 73: גול! אדרי השאיר בצד שמאל לגרצ'קין, שהרים מצוין ורשם בישול שני כשהקפטן המשיך מהאוויר אל הרשת. 1:3 לבית"ר

דקה 81: חילוף שני בבית"ר, אורי מגבו נכנס במקום ליווי גארסיה

מקס גרצקין
גרצ'קין עם שני בישולים הערב

דקה 90: חילוף שלישי בבית"ר, רוי דוגה נכנס במקום אנתוני וארן

השופט זיו אדלר שורק לסיום. בית"ר מנצחת 1:3.

רוני לוי: "לא נכנסנו בחצי הראשון למשחק אבל הלכנו והשתפרנו"

מאמן הקבוצה, רוני לוי אמר לאחר הניצחון: "לא נכנסנו בחצי הראשון למשחק אבל הלכנו והשתפרנו. לפעמים שחסרים כל כך הרבה שחקנים ולא רק קינדה אלא עוד 5 שחקנים, ונתנו לצעירים לשחק, לאט לאט נכנסו למשחק. אנחנו במשחק הבא, עוזב אותנו שחקן משמעותי, אנחנו רוצים שחקן שתיים, לא מתלונן אבל זה המצב".

כובש הצמד, ליווי גארסיה: "אני בסדר, אני משחק עם כאב אבל הכל בסדר. בחצי הראשון התחלנו לאט ובחצי השני עשינו את העבודה. יש לנו אחריות כל הזמן. אני שמח שלקחתי אותה. ברור שאני מתגעגע לגדי כחבר אבל בטוח נמצא פתרונות. זאת ההחלטה שלו, אני מקווה שהוא יהיה בהרפתקאה".