ממשיכים באימונים: שבעה משחקים בדצמבר, מי כשיר ומי בספק?

שלומי אזלואי בבעיטה לשער
24 נובמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית״ר "מילניום" ירושלים ממשיכה להתכונן לקראת החזרה מהפגרה עם אימון שנערך בשעות אחר הצהריים. בחודש דצמבר מחכה לקבוצה שבעה משחקים חשובים בליגה ובגביע. קינדה, וארן וקריאף עדיין בספק להפועל ת"א
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים ממשיכה להגביר קצב לקראת החזרה מהפגרה בשבוע הבא, ומתכוננת לשבעה משחקים בחודש דצמבר הקרוב. החבורה של רוני לוי, שתשחק ביום ראשון הקרוב נגד הפועל ת"א בחוץ, תחזור למשחק בית מול הפועל חדרה ולאחר מכן תסיים את הסיבוב הראשון במשחק חוץ באשדוד.

הקבוצה בריצה משותפת
שחקני הקבוצה בריצה משותפת

השחקנים והצוות המקצועי מודעים לתקופה המפרכת אותה אמורה הקבוצה לעבור, ולכן בקבוצה שמחו לראות כי רוב הסגל חזר להתאמן על מנת לאפשר למאמן כמה שיותר אפשרויות לרוטציה במהלך המשחקים. למרות זאת, גדי קינדה, שהתאמן רק בתחילתו, אנתוני וארן ואופיר קריאף עדיין בספק.

מי שלא התאמן מעולם בירושלים, מתחיל לאט לאט להבין את העוצמות. אז הפעם אנחנו לא מדברים על הקהל, אלא על מזג האוויר הירושלמי הקשוח, שהתחלף ברגע מהשמש הנעימה אל הקור חודר העצמות. למרות זאת, אי אפשר היה להתעלם מאוהד הקבוצה אשר הגיע עם דגל צרפת על מנת לתמוך באנטואן קונטה ולחזק אותו לאחר התקופה הקשה אותה עבר.

אוהד הקבוצה ודגל צרפת
אוהד הקבוצה ודגל צרפת

במהלך האימון עבדו השחקנים על תרגילי כושר, תורגלו טכניקות, כשרוני לוי עוצר את השחקנים ומדייק אותם עד לתוצאה הרצויה. גם המשחקון שנערך לאחר מכן הראה את הרעב של השחקנים לנצח, כשהפעם הקבוצה השחורה היתה זאת שניצחה. הקבוצה תערוך אימונים לאורך כל השבוע, כשגם משחק נגד קבוצת הנוער צפוי להתקיים במהלך השבוע.