בגשם שוטף: בית״ר ערכה אימון חורפי במיוחד, המזרחי יהיה פתוח לקהל הרחב

מקס גרצ׳קין ועלי מוחמד
24 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה נלחמה בסופה המתמשכת, שלא פסחה על בית וגן, כדי להמשיך את ההכנות למשחק מול הכתומים מנס ציונה
כותב: מערכת האתר

חמושים במיטב הביגוד החם שישנו (ולצערם בלי מטריות) יצאו הבוקר השחקנים שלנו לאימון בוקר סוער במיוחד במתחם האימונים בית וגן. גם המעלות הנמוכות, השלוליות והבוץ נכחו בזמן שהקבוצה בצהוב שחור נחושה להמשיך את המאבק הארוך בליגה ולהגיע מוכנה למשחק ביום ראשון הקרוב מול סקציה נס ציונה (26/12, 20:15).

עד ליום ראשון, ממשיך המאמן רוני לוי לעבוד עם הסגל שלו, שמתאושש אט אט מפציעות וחיסורים שונים. עידן ורד, אנטואן קונטה ושלומי אזולאי התייצבו גם היום בבית וגן להמשך העבודה המאומצת על מנת להתגבר על הפציעות ולחזור לכושר משחק.

עלי מוחמד
עלי מוחמד באימון הקבוצה

באימון עצמו, בין הגשם השוטף והדשא המחליק, היה גם קצת כדורגל הבוקר. טלמו דה אנדרס עבד עם השחקנים על שמירת דופק גבוה ודאג שיתחממו כנדרש במגוון תרגילים וריצות. לאחר מכן, עבדו השחקנים גם על דיוק בשטחים קטנים וערכו משחקון פנימי עם מספר שערים יפים במיוחד.

לקראת המשחק ביום ראשון מול המדורגת 13 בטבלה (נקודה בלבד מעל הפועל רעננה במקום האחרון) תפסנו את רוני לוי ושי קונסטנטין לכמה שאלות. המאמן שלנו דיבר על הדחיפה שהקהל הבית״רי מספק ואמר: "במשחק האחרון (מול נתניה), במזג אוויר קשה מאוד, הגיעו הרבה לתמוך בנו. אני מקווה שהם ימשיכו גם במשחק הבא וניתן להם סיבות לשמוח וליהנות".

קונסטנטין סיפר מצידו על המקום שתפס לאחרונה בהרכב הקבוצה: "לשחק בהרכב זה תמיד כיף, במיוחד בבית״ר ירושלים שזה משהו דמיוני מבחינתי. חיכיתי לזה הרבה, עבדתי קשה ואני שמח שזה הגיע". לחצו כאן כדי לקרוא את הדברים המלאים.

רוי ששון
שוער קבוצת הנוער, רוי ששון

מחיר כרטיס ליציע המערבי והמזרחי במשחק ביום ראשון הקרוב יעמוד על 71 ש"ח רגיל ו-60 ש"ח לחבר מועדון בית"ריסט, לצפון מערבי המחיר יהיה 60 ש"ח לכרטיס רגיל ו-49 ש"ח לבית"ריסט. היציע המזרחי יהיה פתוח לקהל הרחב.

מחיר כרטיסים בדלפק לאן (רחוב פרישמן 42 ת"א) ליציע המערבי והמזרחי יעמוד על 66 ש"ח רגיל ו-55 ש"ח לחבר מועדון בית"ריסט, לצפון מערבי המחיר יהיה 55 ש"ח לכרטיס רגיל ו-44 ש"ח לבית"ריסט.

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים לחצו כאן.

גם פיילוט החניות של בית"ר ועיריית ירושלים – ממשיך. אוהדי בית"ר יוכלו לחנות במגוון חניונים, ובחלקם אף להגיע בשאטל היישר אל האצטדיון. הפרויקט שהתחיל נגד מכבי נתניה, יימשך נגד נס ציונה ובני יהודה, ולאחריו יופקו המסקנות הסופיות כדי לשפר את חוויית ההגעה לאצטדיון.

שאטלים בשיטת מלא וסע מחניון הגן התנכ"י לאוהדי בית"ר, וחניונים במרחק הליכה מהגן הטכנולוגיחניון היציע המזרחיחניון אגדהרכבת וקניון מלחה (חניון בתשלום). אוהדי נס ציונה שיגיעו, יחסכו את הפקקים ויזכו לשאטלים מחניון הר הרצל עד לאצטדיון ובחזרה.