רוני לוי לפני נס ציונה: "המשכיות היא חובה, מקווה שהקהל יגיע גם הפעם"

מאמן הקבוצה, רוני לוי
24 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס לעזיבתו של גדי קינדה: "שמחים בהתקדמות שלו, עשה כאן עבודה נהדרת". קונסטנטין על המקום שתפס בהרכב: "תמיד כיף. בבית״ר - זה דמיוני מבחינתי". הדברים המלאים בפנים
כותב: מערכת האתר

מספר ימים לפני תחילת משחקי המחזור ה-20 בליגת "הבורסה לניירות ערך" והמפגש של בית״ר "מילניום" ירושלים מול סקציה נס ציונה, תפסנו את מאמן הקבוצה, רוני לוי והמגן שי קונסטנטין למספר שאלות לקראת המשחק.

רוני, ישנה תחושה שהניצחון על מכבי נתניה היה חשוב מאוד לקבוצה
"כן בהחלט, משחק חשוב מאוד. הגענו למשחק עם הרבה חיסורים. הרבה שחקנים עם פחות דקות משחק קיבלו הזדמנות ואני חושב שהם עשו עבודה טובה. היה חשוב לנצח בבית מול הקהל שלנו אבל אנחנו כבר מסתכלים קדימה ורוצים המשכיות".

בנוסף, היתה הרגשה שצריך את הנקודות האלו, בבית, כדי להמשיך את המומנטום הטוב של הקבוצה
"כן, אני חושב שמלבד הניצחון שיחקנו ביכולת טובה מאוד, במיוחד בחצי השני. וכמו שאמרתי קודם, המשכיות היא חובה, בטח בבית שלנו עם הדחיפה של הקהל. במשחק האחרון, במזג אוויר קשה מאוד, הגיעו הרבה לתמוך בנו. אני מקווה שהם ימשיכו גם במשחק הבא וניתן להם סיבות לשמוח וליהנות".

https://vimeo.com/386900989

 

גדי קינדה חתם רשמית בקנזס, יש כמה מילים שאתה רוצה להגיד לו?
"מזל טוב לגדי, אנחנו אוהבים אותך. שמחים בהתקדמות שלך, עשית כאן עבודה נהדרת, נזכור אותך תמיד לטובה. שיהיה לך בהצלחה".

שי, תפסת בזמן האחרון מקום בהרכב, דברים מתחילים ללכת לכיוונך, ספר לנו על ההרגשה
"קודם כל לשחק בהרכב זה תמיד כיף, במיוחד בבית״ר ירושלים שזה משהו דמיוני מבחינתי. חיכיתי לזה הרבה, עבדתי קשה ואני שמח שזה הגיע. הקבוצה נמצאת בתקופה מדהימה. אנחנו צריכים להמשיך".

איך מסתגלים לתקופה כזו של עליות וירידות שכוללת כניסה ויציאה מההרכב?
"זה תמיד ישמע כקלישאה, אבל צריך לעבוד קשה, לא להוריד את הראש גם כשאתה לא משחק. יש גם שיחות אישיות אבל בעיקר צריך לעבוד באימונים כמו שצריך. כי אם אתה שומר על קו רציף באימונים שלא תלוי באם אתה משחק או לא, בסוף כשתשחק אתה תעשה את העבודה כמו שצריך".

נס ציונה ביום ראשון, הקבוצה לא הפסידה מתחילת הסיבוב ונראית טוב, איך אתם מתכוננים למשחק כזה?
"האמת שאנחנו מתכוננים למשחק כזה כמו כל משחק. כמו מכבי ת״א או מכבי חיפה, נס ציונה מבחינתנו זה משחק ליגה, 3 נקודות. צריכים לבוא בשיא הריכוז, בשיא הפוקוס. להמשיך לעשות את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר, לעבוד קשה. אמנם במשחק הראשון ניצחנו 4:0 אבל זה לא אותו משחק. נס ציונה השתפרו. אני בטוח שיהיה לנו משחק קשה, אבל בעיקר וזה הדבר הכי חשוב זה הקהל. אנחנו מקווים שיבוא לתמוך ולעודד, מחכים להם".