הגנה, התקפה – ומיכאל אחד: מה קרה באימון הקבוצה?

23 ספטמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
כשמצד אחד אנחנו יודעים את התאריך למשחק נגד ק"ש, ומצד שני איום הסגר עלול להשפיע, הצהובים שחורים שלנו ממשיכים בשיא הכוח באימונים מתוך מטרה להיות מוכנים. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

יש משחק, אין משחק, אולי יהיה – זה פשוט לא מעניין אף אחד שנכנס למתחם האימונים של בית וגן. האגרסיביות והאנרגיה מהשחקנים בתקופה האחרונה מכריזה – אנחנו רוצים לשחק. בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה בשיגרת האימונים הקשוחה שלה, ותוך כדי האימון קיבלו את הבשורה כי המשחק הדחוי נגד קרית שמונה יתקיים במוצאי שבת הקרוב.

האימון נפתח בחימום עם טלמו, כרגיל, שהריץ את השחקנים תוך כדי קריאות בעברית לרוץ מהר ולהשקיע. כן, מאמן הכושר הספרדי שלנו, כבר התאקלם יפה בארץ, ויודע לדבר ובעיקר – לשמוע, ככה שאי אפשר לזייף אצלו. לאחר שעברו תחת רגליו של טלמו, פוצל האימון, כשכל מאמן מתרגל עם החבורה שאיתו דבר מסוים, ולאחר מכן הם גם התחלפו וכל אחד מהשחקנים עבר את התחנות של שי ברדה ולאחר מכן אצל סלובו.

משם הקצב הרצחני החל לעלות, ולא נעצר. שי ברדה עבד עם השחקנים על לחץ גבוה, ותרגול של 5 מול 3, מתוך מטרה להסתגל לשיטה ולרוץ כמה שיותר ובצורה חכמה. סלובו היה זה שהיה הדומיננטי כאשר עברו לעבוד על המסירות. לאחר מכן, השחקנים ירדו למנוחה קלה לשתות קצת מים וגטורייד עבור השרירים, והמשיכו הלאה, לחלק לא פחות קשה.

מאמן הקבוצה, שי ברדה, הורה לשחקנים להתחלק לשתי קבוצות. ברדה לקח את שחקני ההתקפה ועבד איתם בצורה בלתי מתפשרת על הסיומות מול השער. באותו הזמן עבד סלובו עם שחקני ההגנה על הדרך בה הם יהיו חייבים לעבוד ועל התיאום, בעיקר לאור השיטה המסתמנת בה תשחק הקבוצה.

בסופו של האימון התקיים משחקון, כשמי שגרף את המחמאות מאיך שהוא נראה באימון היה מיכאל אוחנה, שחוזר ומתאקלם, ופשוט נראה שנהנה במגרש, יחד עם העבודה הקשה. התמיכה שהוא מקבל מהחברים בקבוצה מרגשת ומחממת את הלב, ופרט למי ששומר עליו, אפשר לראות פרגון אדיר מיתר השחקנים על המגרש. המשחק נגד קרית שמונה נקבע ליום שבת הקרוב, במידה והסגר הכללי לא יפגע בכדורגל.

בינתיים, אתם מוזמנים להתפנק באחד מהמבצעים הגדולים שמחכים לכם באתר המועדון, ובחנות. חולצה, צעיף, כובע, או חליפות של הקבוצה בשיתוף "יומברו".