סופרים את הימים לבלומפילד: וארן ועלי חזרו, הקבוצה סיכמה שבוע אימונים

אימון הקבוצה
22 נובמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
רגע לפני הסופ״ש, קיימה בית״ר אימון נוסף בדרך למפגש החם מול הפועל ת״א. הכרטיסים למשחק מול האדומים נחטפים, הזדרזו לתפוס מקום בבלומפילד!
כותב: מערכת האתר

תרגול סיומות ליד השער, משחקון פנימי קשוח ואפילו תחרות בעיטות של צוות המאמנים, 8 ימים לסוף פגרת השזרוע והנבחרות הממושכת, וגם האימונים של הקבוצה הולכים ומתגברים לקראת המשחק המרתק מול הפועל ת״א (01/12, 20:15) וחזרת הליגה כולה. היום (שישי) ערכה בית״ר ״מילניום״ ירושלים אימון בוקר (אחרון לשבוע זה) תחת עניהם הבוחנות של הצוות המקצועי.

מזג האויר באימון היה קצת יותר חמים מאשר בשבוע האחרון, אך האינטנסיביות של התרגילים אותם ביצעו השחקנים לא פחתה. אנתוני וארן ויקיר ארצי שהיו פצועים בתקופה האחרונה, חזרו גם הם לאימונים בכל הכוח. אל תדאגו, טלמו, מאמן הכושר של הקבוצה, לא ריחם על אף אחד.

אופיר קריאף באימון הקבוצה
אופיר קריאף באימון הקבוצה

האימון עצמו כלל מגוון גדול של תרגילים טקטיים שנוהלו ע״י עוזר המאמן חיים שאבו ומצד שני, תרגילי כושר מפרכים שעליהם פיקח מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס. עלי מוחמד, ששהה בפגרה עם נבחרת ניז׳ר, חזר לארץ לפני מספר ימים, והיום – לאימונים.

אתמול סיפרנו לכם שבמשחקון הפנימי של הקבוצה, ניצחה הקבוצה הכתומה (בהנהגתו של איתמר ניצן) בצורה מרשימה. הבוקר התקיים קרב חוזר בין הקבוצות, אך הפעם הוא הסתיים בניצחון גדול של הקבוצה השחורה, אותה הובילו עלי מוחמד ושלומי אזולאי.

הקבוצה המנצחת
הקבוצה המנצחת

לאחר סיום האימון פצח צוות המאמנים בתחרות בעיטות מול שועריה של הקבוצה. חיים שאבו ורוני לוי הראו מה יש להם ברגליים עם מספר בעיטות נהדרות לחיבורים. בצידי מגרש האימונים היה ניתן לראות את גדי קינדה ופיזיותרפיסט הקבוצה נמרוד מאהלר באימון אישי. גדי עדיין עובד על חזרה מהפציעה אותה ספג במדי נבחרת ישראל.

עד עתה נרכשו למעלה מ-4,500 כרטיסים על ידי אוהדי הקבוצה לקראת המשחק מול הפועל תל אביב, כאשר אמש נפתחה המכירה גם לאוהדי הקבוצה המחזיקים בכרטיס הבית"ריסט. עדיין לא הצטרפתם? זה הזמן לרכוש אחד ולהיות חלק מהחגיגה הירושלמית.