טקטיקה, ריצות והרבה הפסקות מים: הקבוצה ממשיכה בהכנות לעונה החדשה

21 יולי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
גרסיה חזר לאימונים, אוחנה ממשיך לתפקד כג׳וקר ורוני לוי מפקח מקרוב על כל תרגיל. הדיווח היומי מבית וגן מחכה לכם בפנים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים ערכה הבוקר את האימון השלישי מאז החזרה של השחקנים מהחופשה שלהם לקראת העונה החדשה. לאחר שביומיים הקודמים התמקדו השחקנים בעיקר בכושר גופני ובפסים, היום עברנו כבר לשלב יותר מעשי. האימון החל בתרגילי חימום ומסירות בנגיעה, כאשר המקצבים שונים בכל תרגיל.

ליוואי גרסיה, שהחליט לחזור לראסטות, ערך אימוני ריצה מסביב למגרש, אחרי הפציעה שעבר והחל לחזור לכושר (הלוואי על כולנו כושר כזה…). בזמן שהוא רץ, עבד מאמן הקבוצה, רוני לוי, עם השחקנים על עמידה טקטית, בה התעכב רוני על דברים שהוא רוצה לשפר מהעונה שעברה.

האימון נערך במזג אויר חם מאוד, עם הפסקות מים (שהפכו מדי פעם להשפרצות קלילות) והשחקנים, שחשבו שסיימו את האימון, מצאו את עצמם מחולקים לשתי קבוצות ורצים פעם אחת בקצב גבוה, ולאחר מכן עברו ישר למשחקון פנימי, בו מצאו את מיכאל אוחנה כשחקן ג'וקר שמשחק עם שתי הקבוצות. לאחר מכן ראו השחקנים את האפשרות לעשות את מה שהם אוהבים – לשחק כדורגל, במשחקון סוער. השחקנים כבר מתחילים להתכונן לקראת חודש אוגוסט העמוס, שצפוי להתחיל עם משחק גביע הטוטו, ולאחר מכן השתתפות באירופה ואז משחק ליגה. הלו״ז המלא מחכה לכם פה.

אנחנו עדיין רוצים להזכיר לכם שמבצע 1+1 על החולצות מתקיים ואוטוטו עומד להיגמר, אז בואו לרכוש לעצמכם אחת ולפנק עוד חבר. יש כפל מבצעים לבית"ריסטים!