אוהדים ביציע ותחרות כדורשת: אימון יום שישי של הקבוצה

גדי קינדה במהלך אימון בעיטות
20 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית״ר קיימה אימון כמעט אחרון לקראת חזרתו של מפעל גביע המדינה. היציעים בבית וגן התמלאו באוהדים, השחקנים תרגלו בעיטות מרחוק
כותב: מערכת האתר

חודש דצמבר גדוש בכדורגל מתקרב לסיומו עם 3 משחקים מעניינים עבור הקבוצה בעשרת הימים הקרובים. האתגר הבא – משחקי סיבוב ח׳ בגביע המדינה, והפעם מול הפועל ראשון לציון מהליגה הלאומית.

לקראת חזרתו של המפעל, קיימה היום (שישי) בית״ר "מילניום" ירושלים אימון בוקר, אחד לפני אחרון בדרך להתמודדות עם הכתומים. הניצחון המשמח ביום שני האחרון על הפועל באר שבע בטרנר, בהחלט עזר למצב הרוח באימון, שהתנהל באווירה חיובית וטובה.

את פני השחקנים קידמו הבוקר כמה עשרות אוהדים שהגיעו ליציעים במתחם האימונים בית וגן בבוקר שמשי למדי. הצופים עודדו את השחקנים בזמן שהם החלו בריצות ובתרגילי כוח בניהולו של מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס.

בהמשך התחלקו השחקנים לשתי קבוצות ועברו למשחק כדורשת מרתק. הרבה ריקודים וצעקות שמחה היו בסיום המשחקים (וכמובן תמונות לקבוצות המנצחות).

קבוצת הכדורשת המנצחת
הקבוצה המנצחת

בהמשך האימון קופלו הרשתות והשחקנים עברו למשחקונים על שטח קטן ובקצב גבוה. בנוסף ניתן היה לראות באימון גם תרגילים ששמו דגש על דיוק במסירות לרחבה ובסיומות ליד השער.

אימון הבוקר ננעל בעבודה על בעיטות ממרחקים שונים לשוערי הקבוצה. הצוות המקצועי צפה מקרוב בזמן שהשחקנים בעטו עשרות כדורים ממרחקים שונים וניסו שלל סיומות מחוץ לרחבה.

בימים שנותרו בחודש (ובשנה) הזאת, תמשיך בית״ר במשחקי הליגה. קודם כל תגיע הפועל רעננה לטדי (יום רביעי, 25/12, 20:15) ולאחר מכן תצא הקבוצה למשחק חוץ בסמי עופר ותפגוש את הפועל חיפה (יום שני, 30/12, 20:15) במסגרת המחזור ה-16 של ליגת ״הבורסה לניירות ערך״.

אנתוני וארן במהלך אימון הבוקר
שטח קטן, קצב גבוה

מכירת הכרטיסים לשני המשחקים הקרובים בעיצומה (המחיר למשחק הגביע אחיד ועומד על 50 שקלים), כאשר ביום ראשון הקרוב נחגוג בטדי גם נר ראשון של חנוכה. כדי לרכוש כרטיסים אתם יכולים ללחוץ כאן.

בואו למלא את היציעים בדחיפה ובעידוד לקבוצה, יאללה בית״ר!