אימון ראשון לשועה, תרגול אגרסיבי – ורגע אחד של דפיקות לב

20 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מספר 20 החל להתאמן ונראה טוב, השוערים עברו אימון אינסטינקטים מצוין, מיכאל אוחנה הוריד עומסים - והקפטן שלנו קיבל מחמאות. ומי הצליח לקום כמו גדול אחרי נפילה מפחידה? כל הפרטים
כותב: מערכת האתר

אחרי העניין הגדול שעורר עם הגעתו, ערך היום (שלישי) ירדן שועה את אימון הבכורה שלו בקבוצה, כשהוא מחליק בקלות אל הסגל גם בצורה חברתית. מספר 20 החדש שלנו הצטרף לחבריו, וכבר החל לקבל הכוונות מהצוות המקצועי על הדרך שבה הם רוצים לראות אותו משתלב בשיטה.

שועה, שמיד עם הגעתו התחבר למספר שחקנים, נראה מחויך ובעיקר נדמה שרוצה לשים מאחוריו את כל הסאגה ולעבוד קשה. אין ספק שהחיבור שלו לשי קונסטנטין, שהשניים מכירים עוד מימי בני יהודה, עושה לכולם טוב, והשלב הבא הוא לחכות ולראות אותו מתחיל להרשית. שועה ערך אימון מלא, וכעת ייכנס אל השיטה בהדרגה.

יתר הקבוצה המשיכה בהכנות, כשהמאמנים ערכו אימון טקטי, בו ביקשו ממספר שחקנים להחליף עמדות ותפקידים מידי פעם, ובעיקר שמו דגש על העבודה המהירה, על שחרור כדור, ועל הקצב. ניצן, דלויה וששון, שלושת השוערים שלנו, נדרשו לשחרר כדורים מהירים, מדויקים ובעיקר לדאוג לכוון את הקבוצה. אגב, השלושה עברו אימון מפרך בפני עצמם, כשאחד הדברים החשובים עליהם עבד איתם מאמן השוערים משה בן דוד הוא על תגובה אינסטנקטיבית לכדור שקופץ בצורה מטעה. את ההתעופפויות שראינו שם לא רואים בכל יום…

בחזרה לסגל – מיכאל אוחנה ממשיך להתאמן עם הקבוצה, אך היום עבד בנפרד על מנת להוריד עומסים. גם קונטה ערך חלק מהאימון ובחלק השני עבר טיפולים, בעוד שלירן רוטמן ושלום אדרי מצאו את עצמם עם המון מצבים לכיבושים במהלך המשחק. נפילה אחת קשה של רוטמן גרמה לכולם לדפיקות לב מואצות, אבל אנחנו מדברים פה על בחור חזק, שבסופו של דבר הצליח לקום ולהמשיך לשחק כמו גדול. עידן ורד, הקפטן שלנו, גם כן נראה מצוין, וסחט מחמאות, ביחד עם האסלביינק, על שיתוף הפעולה.

אז כשהשרירים שלהם כבר שורפים מהאימונים, מקווים השחקנים שמשרד הבריאות יאשר את קיום משחק האימון שמתוכנן למחר נגד הפועל כפר סבא, אך במידה ולא, ייערך אימון בוקר לקבוצה.

https://vimeo.com/470159928

 

בינתיים, לכם נשאר יום אחרון של מבצע הפוטרים הגדול לילדים, בהנחה משמעותית (ואם יש לכם בית"ריסט, ההנחה היא כפולה). ואם אתם מבוגרים ובא לכם להתפנק – הצעיף "אלי של בית"ר" מתחיל לאזול מהמדפים, ויכול להיות אצלכם ממש בקרוב, במהדורה מוגבלת. אז אנחנו מחכים לכם בחנות. אנו מזכירים לכם גם שחברי בית"ריסט צפויים ליהנות מחומר ייחודי שנכתב והופק במיוחד עבורכם. איכשהו עוד אין לכם בית"ריסט? אתם יכולים לעשות את זה בקלות.