תכירו: ירדן שועה, מספר 20 החדש של בית"ר "גשם" ירושלים

18 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החלוץ הגיע למשרדי המועדון, ערך היכרות עם אנשי ההנהלה ושוחח עם יו"ר המועדון, אלי אוחנה. וגם - רוצים לזכות בחולצה חתומה שלו? כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

עם הרבה התרגשות על פניו ובאווירה מיוחדת, הגיע היום שחקנה החדש של בית"ר "גשם" ירושלים, ירדן שועה, אל מתחם האימונים בבית וגן. שועה, שסיכם את תנאיו במועדון ביום שישי בפגישה עם הבעלים, משה חוגג וסוכנו דודו דהאן, ערך סיור ביחד עם אנשי הקבוצה, סיפר על הרצון שלו כבר לעלות אל המגרש בבית וגן ובעיקר על הרצון להשאיר את כל התקופה האחרונה מאחוריו.

שועה נפגש תחילה עם המנכ"ל, מוני ברוש, ומשם הגיע לצילומים לקראת סרטון שנעשה עבורו לחברי בית"ריסט ויפורסם במהלך השבוע. ירדן פגש את מאיר הרוש, מדד את הבגדים שיתאימו לקראת האימון, וקיבל גם הסברים על התמונות במועדון, שחקני עבר, ואפילו ניסיון "לפצח" את הקשר הירושלמי של שועה ומאיר הרוש. ירדן יקבל את המספר 20 וכבר מחר יצטרף לחבריו החדשים באימון.

לאחר שסיים את הדברים הפורמליים, נכנס ירדן לשיחה עם יו"ר המועדון, אלי אוחנה, ולפני החתימה על ההסכם, דיברו על הרצון של השחקן להראות את היכולות בעיקר על המגרש. אוחנה איחל לו בהצלחה. שועה עוד לא פגש את חבריו, כיוון שהאימון התקיים הבוקר במגרש השני.

רוצים לזכות בחולצה רשמית וחתומה של ירדן שועה? היכנסו לחידון שלנו – מי שעונה הכי מהר, זוכה!

החולצה של שועה עם המספר 20 כבר זמינה לרכישה בחנות הרשמית! למעבר לחנות