אימון שני של חזרה מהפגרה: את המספרת של מיכאל כבר ראיתם?

20 יולי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
השחקנים ממשיכים לחזור לכושר, ולהשאיר את הכל על המגרש, כשהפעם כלל האימון עבודה על מסירות ויציאה מהמקום, ומשחקונים מלאים בשערים וקצב. ומה הלו"ז של הקבוצה?
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים ממשיכה את ההכנות לקראת העונה החדשה עם אימון בוקר נוסף, שני במספר השבוע, בו השחקנים מרגישים את הקצב הגבוה שמתווה הצוות המקצועי. כל זכרונות החופשות כבר התפוגגו להם, והשחקנים עצמם מכינים את עצמם לקראת עונה מפרכת שמתחילה בעוד מספר שבועות עם משחקי גביע הטוטו וכמובן גם הסיבוב הראשון באירופה (כאשר את היריבה נדע כבר ב-7/8).

אל האימון הבוקר הגיעו שחקני הסגל, כשאל האימונים הצטרף גם מיכאל אוחנה, שאחראי לבונבוניירה של האימון, עם מספרת לאחר בישול של שלום אדרי. עוד לפני כן עבדו השחקנים על תרגול של נגיעה אחת בכדור, יציאה מהמקום ומסירות על שטח קטן. לאחר מכן חולקו לשתי קבוצות ולמשחקונים קטנים, ובמשחקון הגדול ניצחה הקבוצה הכתומה, בראשותו של הקפטן עידן ורד, שכיכב בקבוצה עם דיוגו, לירן רוטמן ומגבו.

 

בפני הקבוצה עומדות משימות לא קלות כלל החל מתחילת חודש אוגוסט, כשעל פי כל התכנונים צפויים להתחיל משחקי גביע הטוטו בתחילת חודש אוגוסט, וב-27/8 צפויה הקבוצה לשחק במסגרת הליגה האירופית. הגרלת משחקי ליגת העל תיערך מחר בשעה 11:00 ולאחר מכן נדע מול מי נפתח את העונה בליגה, שצפויה גם היא להתחיל בסוף חודש אוגוסט.

אנו מזכירים לכם שהמבצע המטורף שלנו, 1+1 על חולצות השחקנים נמשך, כשהביקוש הגדול גרם לנו להוסיף עוד כמות, על מנת שתוכלו לפנק את הילדים או את החברים שלכם. להזכירכם, מחזיקי בית"ריסט נהנים מהנחה כפולה!