שבוע באר שבע יוצא לדרך: מה קרה באימון הקבוצה במוצ"ש?

20 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לקראת המשחק החשוב מול הרביעית בטבלה, אנחנו מתחילים את ההכנות על מנת להשיג את הניצחון הראשון של העונה. מאמן הקבוצה, רוני לוי, ערך שיחה עם הסגל, ולאחר מכן הוציא אותם לאימון קורע. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

לאחר יומיים של חופש אותו קיבלו השחקנים מהצוות המקצועי לאור העומס (שלושה משחקים בשמונה ימים), התכנס הערב, בצאת השבת, סגל הקבוצה לאימון ראשון לקראת המשחק החשוב מול הפועל באר שבע ביום שלישי הקרוב.

לאחר שהערב נקבע כי הפער בטבלה עומד על חמש נקודות, בדיוק כפי שהיה בתחילת הפלייאוף, ננסה ביום שלישי הקרוב להגדיל את הפער לשמונה נקודות, על מנת לעשות עוד צעד לעבר הבטחת המקום השלישי. השחקנים הגיעו קודם כל לשיחה עם המאמן, רוני לוי, אשר דיבר עם השחקנים על המטרה עד לסיום העונה, כשלאחריה הוא יצא אל הדשא ביחד איתם, לאימון חזק.

לאחר שהחלו בתרגולי התקפה והרמות, המשיך הצוות לעבוד עם השחקנים על טקטיקה נכונה ועל הדיוק במסירה האחרונה ויצירת מצבי הבקעה. אין ספק שלמרות הסיבוב הראשון של הפלייאוף, שהסתיים ללא ניצחון, הצוות הרים את השחקנים, שנתנו אימון נהדר ונראים נחושים להשיג אותו כבר ביום שלישי. מי שלא יוכלו לעזור לקבוצה הם פרדי פלומיין ועידן ורד המוצהבים לקראת המשחק. כל שאר הסגל, פרט לאלירן עטר, נטל חלק באימון, כשגם אופיר קריאף חזר להתאמן לאחר תקופה בה היה פצוע. לשחקנים אין הרבה זמן להתאושש, כי כבר מחר ב-10:00 בבוקר עליהם להתייצב בבית וגן לעוד אימון לקראת המשחק.

בינתיים, אתם יכולים להמשיך ולהתפנק באחד המבצעים האחרונים לקראת סוף העונה, עם הנחות משמעותיות בחנות שלנו, ובעיקר לזכות באפשרות לבירה עם האחד והיחיד, היו"ר והאגדה שלנו, אלי אוחנה.