מגשימים חלום: בא לכם בירה עם אלי אוחנה?

18 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
תמיד רציתם לשבת לבירה (0% של קרלסברג) עם השחקן הכי גדול שהיה כאן? קדימה! קונים מארז, שולחים לנו תמונה ומגרילים מתוך מגוון פרסים. הפרטים בפנים. קניתם כבר את המארז? אתם גם יכולים לזכות!
כותב: מערכת האתר

כמה פעמים אמרתם לעצמכם – אני מוכן לעשות הכל בשביל לשבת לשיחה עם אלי אוחנה? אז הנה דרך מעולה להגשים את החלום הזה – ובקלות. בית"ר מזמינה אתכם להשתתף בהגרלה שבסיומה תוכלו לזכות במגוון פרסים, שהראשון והייחודי מביניהם הוא לשבת לבירת "קרלסברג" קרה (ללא אלכוהול) עם הגדול מכולם.

אז איך זה עובד? מזמינים הביתה את המארז המפנק שארגנו עבורכם, שכולל חולצה, צעיף ושני בקבוקי בירה (0% של "קרלסברג"), ומקבלים את ההזמנה במשלוח אישי. הגיע? מדהים!

צלמו את עצמכם עם המארז, פרסמו באינסטגרם או בפייסבוק, תייגו עם ההאשטג #בירה_עם_אוחנה ותיכנסו להגרלה, שהזוכה הגדול יגיע לשבת עם מספר 11 האגדי, שם תוכלו לדבר איתו על כל דבר שתרצו. הזוכה גם יקבל פינוק אישי של קרלסברג. אגב, גם אם כבר הזמנתם את המארז, אתם יכולים להשתתף בהגרלה!

וזה לא הכל… פרט לפגישה עם אלי, מחכים לכם גם חולצות חתומות על ידי השחקנים, כדורים חתומים ופרסים היישר מהחנות של הקבוצה אליכם (כובעים, צעיפים ועוד). כמו כן, תוכלו לזכות גם במתנות שוות של קרלסברג, שהחליטה לפנק את האוהדים שלנו. שימו לב, לא כל אחד זוכה, וההגרלה תתקיים כפי שמצוין בתקנון.

אז כל מה שנותר לכם הוא להיכנס, להזמין את החבילה המפנקת, להצטלםוכבר להתחיל להתכונן ולחלום על מה אלי יחתום לכם מכל הפריטים שיש לכם של בית"ר.

לתקנון המבצע, לחצו כאן