חזרנו לאימונים: לוי לא ריחם על השחקנים, קינדה התאמן בחדר הכושר

אימון הקבוצה
18 נובמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר מספר ימי מנוחה לטובת פגרת הנבחרות, התכנס סגל הקבוצה שוב וערך אימון תחת עיניו הבוחנות של המאמן רוני לוי. עלי יחזור מחר, ומי הזיע בחופש?
כותב: מערכת האתר

כמה התגעגענו. אחרי מספר ימים של חופש, שנוצלו בין היתר לחופשות קצרות בארץ ובחו"ל, התכנסו שחקני בית"ר "מילניום" ירושלים במתחם האימונים בבית וגן על מנת לערוך את האימון הראשון שלהם. האימון, שנערך בשעות אחר הצהריים, שם דגש בעיקר על חזרה מבוקרת, עמידה טקטית נכונה ותרגולים של בעיטות לשער לשלושת השוערים, איתמר ניצן, רוי ששון ושגיא ניסים.

עוד לפני האימון היה אפשר לשמוע את השימחה בחדר ההלבשה לאחר שהחבורה של רוני לוי לא התראתה בימים האחרונים. בגזרת חדר הכושר אפשר היה למצוא את גדי קינדה, שנפצע במהלך מחנה האימונים של הנבחרת ועובר טיפולים וחיזוקים.

פרדי פלומיין באימון

מיכאל אוחנה ועידן ורד, שממשיכים בתוכנית השיקום שלהם והפיזיותרפיסט עמי מלכה, שעבד עם השלושה באופן צמוד. עלי מוחמד, ששיחק אמש עם נבחרת ניז'ר, יחזור לארץ מחר. השוער נתנאל דלויה נמצא עדיין עם הנבחרת הצעירה של ישראל.

שחקני הקבוצה חלקו הרבה מאוד חוויות מהחופשות האחרונות שלהם, כשבין היתר אפשר היה לשמוע מהנשואים והתפוסים על האימון המפרך שעברו ע"י הנשים שלהם במסעות הקניות. מה שבטוח, הם עוד יתגעגעו לאימון הזה לאור לוח הזמנים וקצב האימונים שהצוות המקצועי מתכנן להם.

השחקנים חזרו בכושר וממש לא הירשו לעצמם להגזים בחופשות. מי שהרשים לאורך כל הפגרה היה פרדי פלומיין, שהזיע ללא הפסקה, והתאמן עם מאמן כושר פרטי בצרפת.

הקבוצה תתאמן השבוע חמש פעמים, כשבאחד מהאימונים יתקיים גם משחק אימון ביום רביעי הקרוב נגד הפועל עפולה מהליגה הלאומית במתחם האימונים בבית וגן. כמו כן, ביום רביעי יתקיים אירוח בית"רי, בו נותרו מקומות אחרונים. פרטים נוספים כאן.