טירוף לקראת נס ציונה, ורד עבר את הבדיקה בלונדון

נתנאל דלויה ואור זהבי
18 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
האימון המסכם התקיים הבוקר בבית וגן, כשהמאמן ערך לשחקנים גם אסיפה. מחכים לכם במושבה!
כותב: מערכת האתר

לקראת משחק מרתק ובציפייה לאצטדיון מלא באוהדים חמים, סיימה הבוקר (שישי) בית״ר "מיליניום" ירושלים את ההכנות שלה למשחק הליגה מול סקציה נס ציונה (המושבה, 20:30). המפגש ייערך במסגרת המחזור השביעי של ליגת ״הבורסה לניירות ערך״ ויסיים רשמית פגרת נבחרות בת שבועיים. אל המשחק צפויים להגיע אלפי צהובים שחורים שיבואו לדחוף את הקבוצה ולהראות את כוחם.

הצוות המקצועי דחף את השחקנים לעבוד חזק במיוחד באימון וביקש לשים דגש על עמידה נכונה על המגרש, יציאה מהירה להתקפה ודיוק ליד השער. ניתן היה לראות היום סגל מלא של הקבוצה עם הליגיונרים שלנו, עלי מוחמד וליוואי גארסיה שחזרו לאימונים לאחר שהות עם הנבחרות הבינלאומיות שלהם. גם אופיר קריאף ממשיך בשיקום מהפציעה אותה ספג לפני כמה שבועות והתאמן עם הקבוצה באופן מלא.

ליוואי גארסיה באימון בעיטות
ליוואי גארסיה באימון בעיטות

מחר בבוקר צפוי לחזור לארץ קפטן הקבוצה, עידן ורד, לאחר שעבר בדיקת אצל מומחה לפציעות בלונדון. עידן קיבל הוראה להמשיך בתכנית האימונים הנוכחית שלו ולעבוד על חיזוק האזור הפצוע ברגלו, בתקווה לחזור במהרה לסגל הקבוצה.

בסוף האימון נשארו אזולאי וגארסיה (שחזר לארץ עם ראסטות חדשות על ראשו) עם עוזר המאמן חיים שאבו לתרגול, בו בחנו את השוער רוי ששון באינספור בעיטות מרחוק. שלומי אזולאי חגג היום את יום הולדתו וקיבל שלל ברכות מחבריו לקבוצה.

הקבוצה באימון כושר
הקבוצה באימון כושר עם טלמו דה אנדרס

אם עדיין לא עשיתם זאת, יש לכם כעת הזדמנות לרכוש כרטיסים למשחק בשבת. במוצ״ש המושבה נצבעת בשחור צהוב. לרכישה לחץ כאן.

שימו לב, לאוהדי בית"ר הוקצו 7,500 כרטיסים בלבד וכל אוהד של בית"ר שינסה להיכנס לשערים 4-5 לא יורשה להיכנס וכספו לא יוחזר (כולל הזמנות)
אוהד שייתפס בתוך היציע מזוהה כאוהד בית"ר יוצא מהיציע וכספו לא יוחזר.