סגל חסר לקראת מכבי נתניה: הקבוצה ערכה אימון ערב

לירן רוטמן
18 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה קיימה אימון גשום ולפני אחרון לקראת החזרה למאבקי הליגה. רפורמת החניונים והשאטלים מתחילה כבר ביום שני הקרוב. כל הפרטים - בפנים
כותב: מערכת האתר

כשהיא לקראת המשחק השלישי שלה בשבוע, התייצבו הערב (מוצאי שבת) השחקנים שלנו לאימון לפני אחרון לקראת המשחק מול מכבי נתניה. במהלך האימון, אשר התקיים תחת הגשם, ערך הסגל משחקונים ביניהם מול העיניים הבוחנות של הצוות המקצועי אשר צריך למצוא פתרונות בעקבות היעדרותם של אנטואן קונטה, שלומי אזלואי, גדי קינדה, פרדי פלומיין וטל בן חיים.

עלי מוחמד, שהיה חולה בימים האחרונים, החלים וערך אימון לאחר המחלה. דן איינבינדר, שנפגע בעינו במשחק הגביע ביום חמישי האחרון, צפוי להיבדק לקראת המשחק. מחר בשעות הבוקר תערוך הקבוצה את האימון המסכם שלה, שעליו תוכלו להתעדכן כאן ובאפליקציה הרשמית שלנו.

אנחנו מחכים לדחיפה שלכם בטדי שתיתן לשחקנים רוח גבית אדירה במשחק בית לא פשוט. כרטיסים למשחק ניתן לרכוש כאן.

חניונים ושאטלים לאוהדים

כבר במשחק הקרוב תחל רפורמת השאטלים והחניות עליה הכרזנו בשיתוף עם עיריית ירושלים. אוהדי הקבוצה יוכלו להגיע לחניונים הבאים ברחבי העיר ולקבל גם שאטלים חינם ישירות לאצטדיון טדי: 

חניון גטי – יהיה פתוח לכולם. ביציאה מהחניון יהיה ניתן לצאת משתי נקודות שונות.
החניון המזרחי – יוקדש כולו רק לאוהדים הקבוצה שבאים למשחק.
חניון גן החיות התנ״כי – יכלול שאטלים לטדי. 
חניון הר הרצל – שמור לאוהדי הקבוצה האורחת. יכלול שאטלים לטדי.

חניונים


בית״ריסטים בוחרים את המדים שלנו

אם עוד לא שמעתם, גם השנה חברי מועדון בית״ריסט בוחרים את המדים לעונה הבאה! אל תפספסו את ההזדמנות שלכם להשפיע על כל התלבושות שאיתן תשחק הקבוצה בעונת 20/21. אז עברנו על כל ההצעות ששלחתם לנו – ועכשיו אתם מצביעים למדים האהובים עליכם. להצבעה לחצו כאן.

ביתריסטים בוחרים תלבושת רשמית