הבחירה בידיים שלכם! בוחרים חולצות משחק לעונה הבאה

ביתריסטים בוחרים תלבושת לעונה הבאה
18 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מתוך עשרות עיצובים ששלחתם, הגיע הזמן לבחור את הסטים לעונת 2020-21
כותב: מערכת האתר

תארו לכם את הסיטואציה הבאה: בעונה הבאה אתם יושבים בטדי, מחכים שהקבוצה תעלה על הדשא. ואז, השחקנים עולים, כשהם לובשים חולצות שאתם בחרתם שילבשו. כן, אתם בחרתם לשחקנים את העיצובים לחולצות. אז לפני שהעונה הבאה תגיע ותגידו לעצמכם "אני הייתי בוחר חולצה יותר יפה", למה שלא תבחרו את החולצה בעצמכם?

בית"ריסטים, כחלק מההטבות שאתם מקבלים כחברי מועדון במהלך כל העונה, עכשיו אתם ממשיכים להיות חלק משפיע בנראות המועדון. בשנה שחלפה בחרתם איך ייראה האוטובוס של שחקני הקבוצה ואיך ייראו המדים, והעונה הבחירה שוב בידיים שלכם.

ביקשנו מכם לשלוח לנו את העיצובים שאתם הייתם רוצים לחולצות המשחק הבאות ואתם נעניתם, ולאחר שקיבלנו עשרות דוגמאות הגענו לשלב האחרון – בוחרים עיצוב! לפניכם העיצובים הנבחרים, וכל שעליכם לעשות הוא לבחור את שלושת הסטים המועדפים עליכם ולהשפיע על נראות הקבוצה בעונה הבאה. שימו לב כי רק חברי מועדון בית"ריסט ובית"ריסט VIP יכולים לבחור ולהשפיע.

מבין עשרות הרעיונות המדהימים של חברי מועדון בית"ריסט, עולים להצבעה חולצת האריה, חולצת רטרו תכלת מימי ימק״א וכן, גם חולצה שכולה הצדעה לצה״ל.

קדימה, בחרו סט למדי בית, מדי חוץ וחולצה שלישית – ותקבעו עם איזה מדים השחקנים שלנו יילחמו בעונה הבאה. זה בידיים שלכם, יאללה בית"ר!

ההצבעה נסגרה.

להצטרפות למועדון בית"ריסט לחץ כאן