עידן ורד טס ללונדון, עלי מוחמד חזר לאימונים

קשר הקבוצה, עלי מוחמד
16 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקפטן ייפגש עם מומחה של הפרמייר ליג לביקורת, הקשר חזר לאימון שהתנהל בקצב גבוה. ואתם, כבר קניתם כרטיס למושבה?
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים ממשיכה בהכנות לקראת משחק החוץ המסקרן נגד סקציה נס ציונה, שיתקיים במוצאי שבת באצטדיון המושבה, ואליו צפויים להגיע אלפי אוהדים שלנו, למלא את האצטדיון בקהל הצהוב.

הקפטן עידן ורד, אשר ערך אימונים מלאים בתקופה האחרונה, טס היום ללונדון על מנת להיבדק אצל מומחה כדי לקבל אישור סופי לגבי ההחלמה שלו. הקפטן ישהה כ-48 שעות באנגליה, ייבדק אצל מומחה שמטפל בשחקני הפרמייר ליג ולאחר מכן יחזור לישראל ביום שישי. אם הכל יילך כשורה, יחזור השחקן לאימונים לקראת הקאמבק למגרשים.

קשר הקבוצה, תמיר עדי

באימון היום שמחנו לקבל חזרה את עלי מוחמד, שחזר ממסע הנבחרת שלו. ליוואי גרסיה נחת גם כן לפנות בוקר אך לא הספיק להתאמן. במהלך האימון הרים המאמן, רוני לוי, את קצב האימון, ודרש מהשחקנים הנעת כדור מהירה, תרגול לחץ על הכדור וקינח במשחקון. אופיר קריאף ערך אימון מלא לאחר כחודש, אך עדיין לא יהיה כשיר למשחק בשבת הקרובה.

במהלך היום מתקיים בבית וגן הפנינג סוכות, בו נמצאים השחקנים והצוות המקצועי, שגם חותמים, מצטלמים ומדברים עם האוהדים. באירוע עצמו ניתן למצוא דוכני אוכל, שתייה, מוזיקה ואת החנות הרשמית של המועדון.

מגן הקבוצה, מקס גרצ׳קין

אם עדיין לא רכשתם כרטיס למשחק במוצאי שבת, יש לכם הזדמנות לעשות זאת עכשיו. הצבא הצהוב שחור מגיע לפתח תקווה, ולא משאיר מקום פנוי. כרטיסים למשחק ניתן .

שימו לב, לאוהדי בית"ר הוקצו 7,500 כרטיסים בלבד וכל אוהד של בית"ר שינסה להיכנס לשערים 4-5 לא יורשה להיכנס וכספו לא יוחזר (כולל הזמנות).
אוהד שייתפס בתוך היציע מזוהה כאוהד בית"ר יוצא מהיציע וכספו לא יוחזר.

יאללה בית"ר.