דיוקים אחרונים וקדימה לטרנר: האימון המסכם של בית״ר

שחקני הקבוצה באימון
15 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה קיימה אימון אחרון לקראת מחר, לוי תרגל מספר הרכבים. עדי המשיך בשיקום בחדר הכושר. חברי בית״ריסט יזכו לחוויית צפייה משותפת בטמפל בר בגלילות. הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

רוני לוי נצמד לשחקן, עולה אל הכדור וממשיך בתנועה. מחזה יוצא דופן. בכל זאת, לא כל יוצא שאנחנו רואים את מאמן הקבוצה מעורב עד כדי כך בתרגיל באימון הקבוצה. מצד שני, לא בכל יום מתבצע האימון המסכם לקראת משחק באצטדיון טרנר מול הפועל ב״ש. הבוקר קיימה בית״ר "מילניום" ירושלים את האימון האחרון בהחלט לקראת המשחק המרתק של המחזור ה-14 (יום שני, 20:15, טוטו טרנר) בליגת ״הבורסה לניירות ערך״.

שי קונסטנטין באימון הקבוצה

חוץ מהכובעים והכפפות שהפכו לקבועים באימונים של הקבוצה, ראינו היום גם לא מעט תרגולים טקטיים לצד דיוקים אחרונים שהעביר צוות המאמנים לכל שחקני הסגל. על המגרש נכחו כלל שחקני הסגל, פרט לתמיר עדי, והתכוננו באגרסיביות למשחק החשוב מול האדומים מהדרום. רוני לוי תרגל מספר הרכבים ושומר את הקלפים קרוב לחזה.

מי שעדיין סובל מפציעה הוא קשר הקבוצה, תמיר עדי. הבוקר התייצב תמיר בחדר הכושר להמשך העבודה והשיקום לו הוא נדרש בתקופה האחרונה. לפני העלייה של השחקנים אל הדשא של בית וגן, התקיימה גם אסיפה של הקבוצה, בה העבירו המאמנים דגשים חשובים על היריבה שעומדים לפגוש השחקנים וגם תיקונים שנדרשים בעקבות המשחקים האחרונים אותם שיחקה הקבוצה.

אופיר קריאף באימון הקבוצה

כלל הכרטיסים שהוקצו לאוהדי הקבוצה – נחטפו, מה שמבטיח שלמרות הקור הצפוי באצטדיון, ביציעים יהיה חם ושמח מאוד. אם לא השגתם כרטיסים, יש לכם הזדמנות לצפות במשחק ביחד עם חברי מועדון בית״ריסט בטמפל בר גלילות שנמצא במתחם סינמה סיטי. לפרטים נוספים והרשמה, אתם יכולים ללחוץ ממש כאן.

כל העדכונים סביב המשחק מחכים לכם באפליקציה שלנו, הקליקו להורדה