הקבוצה הבוגרת חזרה להתאמן – המטרה הבאה: נס ציונה

מגן הקבוצה, שי קונסטנטין
15 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר שקיבלו יום מנוחה לכבוד החג, חזרו שחקני הסגל להתאמן לקראת משחק הליגה החשוב. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

לאחר יום אחד של חג, בו ניתנה לשחקנים הזדמנות לנוח ולצבור כוחות (וגם כנראה לעשות על האש עם המשפחה), חזרו הבוקר (שלישי) שחקני בית"ר "מילניום" ירושלים להתאמן במתחם האימונים בבית וגן.

מול עיניהם הבוחנות של המאמן רוני לוי והמנהל המקצועי, יוסי בניון, התקיימו תרגולים טקטייים, משחקונים ובעיקר חידוד והסברים לקראת מה מצפה המאמן לראות בימים הקרובים וכמובן במשחק עצמו.

שחקני הקבוצה באימון כושר

הקבוצה ערכה את האימון כשאנטואן קונטה חזר להתאמן ואף ערך אימון מלא עם יתר חבריו. עידן ורד המשיך במסגרת תוכנית השיקום שלו וערך את האימון בחדר הכושר, ואופיר קריאף השתתף בחלקים קצרים מהאימון על מנת שלא לסכן או להחמיר את פציעתו.

במהלך האימון נכבשו לא מעט שערים שהציתו את הדימיון, כשהאחראיים להם היו שלומי אזולאי, אנתוני וארן, פרדי פלומיין וגם טל בן חיים. בקבוצה ממתינים לחזרתם של עלי מוחמד וליוואי גארסיה, שינחתו היום ויצטרפו להמשך ההכנות לקראת המשחק ביום שבת.

שלום אדרי באימון הקבוצה

מכירת הכרטיסים למשחק מול נס ציונה החלה ובמועדון מצפים לראות אלפי אוהדים ביציעי המושבה. לרכישה .

בעקבות רצף משחקי החוץ (נתניה, נס ציונה ולאחר מכן בני יהודה), אנחנו רוצים למלא את האצטדיון. להזכירכם, בשבוע שעבר הביאה מכבי חיפה 9,726 איש לאותו האצטדיון. כמה אנחנו נביא?

כמו כן, מחר יתקיים יום הפנינג לאוהדים בבית וגן, לאוהדים אשר נרשמו מראש. בין היתר ימתינו לכם עמדות משחק על הדשא, מזנון, חנות אוהדים ועוד.