בריינה ובששון: האימון המסכם מאחורינו, מחכים לכם בטדי

עלי מוחמד באימון הקבוצה
15 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המשימה הבאה: שמינית גמר גביע. היריבה: מכבי בני ריינה. השעה נוחה, המחירים מוזלים - ואנחנו מחכים לדחיפה של הקהל שלנו
כותב: מערכת האתר

לאט לאט ובלי ששמנו לב, עברה לה כמעט חצי עונה של כדורגל. אז בין סמי עופר למשחק מול מכבי נתניה, אנחנו עוצרים על מנת לחזור למפעל האהוב עלינו – גביע המדינה. היריבה שמחכה לנו, מכבי בני ריינה מליגה ב׳, תתארח אצלנו מחר בטדי (חמישי, 18:45) בשמינית הגמר, ותנסה לעשות את הסנסציה הגדולה של העונה. על פי ההכנות למשחק, הצוות המקצועי לא מתכוון לתת לזה לקרות.

היום (רביעי) קיימה בית״ר "מילניום" ירושלים את האימון המסכם שלה לקראת המפגש. עוד לפני האימון נערכה אסיפת וידאו, בה צפו השחקנים במשחק של היריבה, כשהמאמן מעביר הוראות בדיוק על הצפי שלו לדרך בו הוא רוצה לראות את השחקנים מחר.

אורי מגבו באימון הקבוצה
אורי מגבו באימון הקבוצה

אימון הקבוצה, שהחל מוקדם מהרגיל הבוקר, כלל תרגולות מיוחדות על סיומות ליד השער ומסירות מדויקות לרחבה, כאשר לשחקני הסגל הרגילים הצטרפו מספר שחקני מקבוצת נוער – רוי דוגה, ליאון מזרחי ודוד דגו, על מנת לעבות את הסגל הקצר יחסית. קפטן הקבוצה, עידן ורד, המשיך גם היום להתאמן עם הקבוצה, בדרכו חזרה לכשירות מלאה. בסופו של דבר תרגלו השחקנים גם בעיטות עונשין מ-11 מטרים.

חלוץ הקבוצה, שלומי אזולאי, שלא היה בסגל ביום שני האחרון, עדיין לא כשיר ולא התאמן היום עם הקבוצה, בעוד שאנטואן קונטה צפוי לחזור ארצה בימים הקרובים אחרי סדרת טיפולים שעבר בחו״ל. טל בן חיים וליוואי גארסיה המשיכו באימונים אישיים ובטיפולים בחדר הכושר הקבוצתי. גם גדי קינדה עבר טיפול ע"י צוות המעסים.

שחקן קבוצת הנוער, ליאון מזרחי
שחקן קבוצת הנוער, ליאון מזרחי

אחרי הניצחון החלק על הפועל ראשל"צ בסיבוב הקודם, ולמרות שהיריבה מגיעה מליגה נמוכה, הקבוצה לא מורידה את הרגל מהגז, אלא להפך. והדרך ממשיכה כבר ביום חמישי הקרוב. כרטיס למשחק יעלה כ-40 ש"ח לפני עמלה, כשהיציעים שייפתחו הם המזרחי והמערבי (שערים 6-8). אנחנו צריכים אתכם איתנו, בעידוד ובשירה. כרטיסים למשחק ניתן לרכוש כאן.

ביום שני הבא, בית"ר תחזור למאבקי הליגה ולמשחק שני רצוף בטדי. החבורה הצהובה שחורה תפגוש את מכבי נתניה במסגרת המחזור ה-19 של ליגת "הבורסה לניירות ערך". מחיר כרטיס ליציע המערבי והמזרחי יעמוד על 88 ש"ח רגיל ו-77 ש"ח לחבר מועדון בית"ריסט, ליציע הצפוני והצפון מערבי המחיר יהיה 88 ש"ח לכרטיס רגיל ו-66 ש"ח לבית"ריסט, כרטיס לילד / נוער / חייל / אישה יעמוד על 44 ש"ח. לכרטיסים לחצו כאן.