טרנר, אנחנו מגיעים: אימון שישי טקטי ואגרסיבי

שי קונסטנטין באימון הקבוצה
13 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר מילניום ירושלים ממשיכה בהכנות. קונטה ערך אימון חלקי, תמיר עדי לא התאמן. מי קרע את השחקנים ומי ביקר בפנימייה המיוחדת בירושלים - הכל בפנים
כותב: מערכת האתר

סוף השבוע החורפי קידם את שחקני בית"ר "מילניום" ירושלים שהגיעו היום למתחם האימונים בבית וגן, על מנת להמשיך בהכנות לקראת משחק החוץ הקשה נגד הפועל באר שבע ביום שני הקרוב באצטדיון טרנר (שריקת הפתיחה ב-20:15). החבורה שלנו הגיעה היישר אל ידיו של מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס, שהעביד את השחקנים עם תרגילי כושר אגרסיביים ודרש מהם לדחוף את עצמם עד הקצה.

לאחר שהסתיים שלב החימום והכושר, רוני לוי לקח את השחקנים והסביר להם במהלך תרגול טקטי בדיוק מה הוא מצפה מהם לקראת המשחק. כיאה לתרגול טוב, עצר רוני את המשחק בכל פעם שרצה לתקן משהו עד שהדברים בוצעו בצורה מושלמת.

אור זהבי במהלך אימון הקבוצה

עוד ראינו באימון את השחקנים עובדים על סיומות ליד השער ומשחקון עם שערים שכולנו מקווים לראות בטרנר ביום שני. אנטואן קונטה ערך אימון חלקי, תמיר עדי לא נטל חלק באימון והוא בספק למשחק. כמדי יום שישי, הגיעו עשרות אוהדים לאימון על מנת לצפות בו בבוקר יום שישי. הקבוצה תמשיך להתאמן גם מחר ומחרתיים לקראת המשחק, כשהמאמנים שמו דגש מאוד גדול על שיפור ליקויים שראו נגד אשדוד.

בשלב זה נסגרה מכירת הכרטיסים למשחק ביום שני באצטדיון טרנר, לאחר שכל הכרטיסים שהוקצו לקבוצה – נמכרו. מי שעדיין לא יצליח להגיע, יכול להתפנק בצפייה משותפת בפאב הטמפל בר בצומת גלילות, שם תחכה לכם הקרנה מיוחדת ומפנקת, עם תפריט ספורט, צ'ייסרים חינם לבית"ריסטים, ופינוקים (בתקווה שתהיה גם סיבה לחגוג בסיום), פרטים נוספים בקרוב.

ליוואי גארסיה באימון הקבוצה

שחקני הקבוצה, שלומי אזולאי, גדי קינדה ושלום אדרי, יזמו וערכו אמש התנדבות מבורכת בפנימייה בירושלים, ועוררו התרגשות אדירה בקרב הילדים החמודים. חתימות, סלפי, תמונות ובעיקר הרבה חום ואהבה קיבלו את השחקנים, שלמרות הקור לא ויתרו וערכו משחק כדורגל עם כל הילדים הנרגשים. צומת חשמל, אחד מהספונסרים היקרים שלנו, החליטו לתרום טלוויזיה למקום, שתשמש את הילדים.

שבת שלום, יאללה בית"ר!

שחקני בית״ר והילדים